Oslabena imunita

Ivka 1

Pri kazdom ockovani ak je oslabena imunita,mozete ochoriet ako pri chripke tak aj mozgovej obrne ...... Suhlasim s Adamom Krtom

AdamKrt

karioll2:

trochu si precitaj ako ockovanie vlastne funguje. Tebe tu chripku naockuju. Ak mas slaby imunitny system, samozrejme, ze tu chripku dostat mozes. Naviac kedze je chripka dost specificka, je to ockovanie voci jednemu druhu. Ako by mal clovek moznost chytit iba jeden druh a nie tisice dalsich, plus nove vznikajuce mutacie. Cloveku trva minimalne 3 tyzdne, pocas ktorych ma oslabeny este viac imunitny system. Takze moze chytit nielen danu chripku, ale este aj vacsie komplikacie, pokial to je iny kmen.

ZARA 16

Ja som to mala podobne so synom ked mal 2 roky. Dala som ho zaočkovať proti chrípke kedže mal oslabenu imunitu, ale nikdy viac by som to už nespravila. Dostal my vtedy 39 až 40 teploty kašel, priedušky a nakoniec zápal pluc. Dlho sa z toho nemohol dostať. Lekárka my povedala že mohol očkovaním dostať chrípku. Od vtedy som ho už nedala viac zaočkovať a aj ked má 6,5 roka tak od tejchrípky , ktoru mal v 2 rokoch ju viac nemal klop, klop

jajkafr

dida
v lekárni máš množstvo aj voľnopredajných liekov na posilnenie imunity... určite nič nepokazíš keď si nasadíš vitamín C ako písala datelinka a na posilnenie imunity si skús kúpiť Imunoglukán alebo Hlivu ustricovú... ja mám tiež poruchu imunity tento rok som vybrala 7 antibiotík a keďže pracujem v nemocnici bacilom sa vyhnúť nedokážem lekárka mi odporučila tieto výživové doplnky, ktoré som napísala ešte som ich však nezačala brať, pretože imunológ mi predpísal iné lieky na posilnenie imunity, ale po liečbe skúsim :) Držím palčeky a skoré uzdravenie prajem.

dida baf

Mama povedala ze sa pojdeme dat zaockovat,aby sme neboli chore,kedze vakciny su zadarmo...{to len vypoveda o tom ze mama v tomto obore nema ziadne informacie} ... pristupila som na to len preto lebo si nepamatam ze by ma proti chripke dakedy ockovali,cize som s tym nemala ziadne zle skusenosti,a ani som tejto teme nevenovala pozornost.No,ved uz aj mne je z toho zle ,tri dni som brala ospen,teraz mam amoksiklav,pred tyzdnom zase ine, ... lenze neviem ,co mam robit,chcem sa vyliecit,uz ma nebavi byt stale chorou :{... neviem ci mam prestat brat antibiotika alebo nie ..

datelinka

dida,ak ma clovek slabe nohy, treba ich rozcvicovat a zatazovat, nie dat barlicku. :-)
imunitny system treba posilnovat, nie zaockovat sa.
ktovie kolko antibiotik si uz popapala a zabila tak v sebe vsetko zive. mala by si skusit betaglukany, vitamin C v kombinacii so zinkom a probiotika.