Po diete den obzerstva ublizi?

nika555

asi koncim v tomto forum lebo kazdy vie len odcudzovat ako to vedia vsetci ludia ale ked uz maju poradit tak zrazu ach to je jedno....radu budem na forach darmo hladat...a nieze odpoved som nechela kto to nechape nech radcej vobec nic neodpisuje..vy ste vstupili do tohto fora takze ste nemuseli TZV "radit" ak mate zlu naladu...Pekny den

nika555

a co mam podla vas teraz ako zacat robit...ako sa mozem vratit hned k NORMALNEMU stravovaniu ked som skoro 2tyzdne hladovala...sak postupne ajked cem snou skoncit....asi najprv niake polievky a az potom pridat co ja viem o 500 kj viac....Nechcem jojo efekt takze tak

datelinka

nika, ako ti mame vediet odpovedat, ked my netusime, co a kolko si toho pojedla? to vies predsa len ty. ale taketo extremy nikdy nie su dobre pre organizmus. samozrejme ze vyhladovany organizmus pri prvej moznosti robi zasoby a to najma tuku. z toho potom moze cerpat pri dalsom obdobi hladovania.
my sme ti chceli povedat, ze mas zly uplne cely system. ale ty to nechces pocut.
najlepsiu odpoved na tvoju otazku ti da tvoja vaha.

cokoladka898

no vidis aka si sikovna ked si vies sama odpovedat. my ti chceme len dobre a tou dietou si naburas cely system.chapes?

karioll2

traja sme sa uplne nahodou zhodli na takej istej odpovedi.opytas sa,sama si odpovies.a aj keby si si neodpovedala,predsa vidis ty kolko vazis,nie?
ak si nepochopila,ze to co robis je zle,ublizis si,ale na to si odpoved nechcela,tak co cakas?
a mam o 20 rokov viac od teba,takze ja ani neviem,co je pokec,iba viem,ze tam chodia mladi ludia

nika555

karioll2 : ja na pokec nechodim a ty ked sa nudis nemusis reagovat tak nevrlo...Potom asi sam seba posli na pokec.....

nika555

ci som si teda spravne odpovedala..ked som sa pytala vas prisli mi len negativne nazory na tu dietu nic okolo mojej hlavnej otazky ziaden komentar co mi to ten jeden den mohlo spravit...preto som si asi odpovedala sama...ked to nik newe co sa mohol stat ten jeden koknretny den