Zázrak na vyrážky - objavený! :D

Príspevok v téme: Zázrak na vyrážky - objavený! :D
Piper

Strašne veľa dievčat či žien trápia vyrážky a bohužiaľ, i ja som si s nimi prežila pár rôčkov (teraz mám 15). Hnusné, napučaveté, hnisavé vyrážky som mala po celej tvári a čistenie u kozmetičky trvalo i hodinu a pol.
Vyskúšala som viaceré lieky, kozmetičky, kožné lekárky, až mi jedna predpísala ZÁZRAČNÝ LIEK. Čierne bodky zmizli prakticky hneď a do mesiaca som nemala ani jednu, jedinú vyrážku. Liek teraz beriem 5. mesiac a som neskutočne spokojná, i keď jazvičky mi zostali, no tento zázrak na toto nezaberá, na jazvy vám musí doktorka predpísať inú mastičku alebo čo. Volá sa to AKNENORMIN, sú to dosť drahé tabletky, ktoré vám však zaplatí poisťovna :) Majú síce veľmi nepríjemné vedľajšie účinky (abnormálne sa mi vysušujú pery, 1 pomáda mi niekedy vydrží nanajvýš 3 dni, bolesti hlavy, vysušovanie vlasov, pleti...), no všetky vedľ. účinky sa dajú prežiť používaným správnych hydratačných krémov, ktorým mam doma milióny, ale PLEŤ MÁM ČISTÚ a to je pre mňa najhlavnejšie :-)

Ospravedlňujem sa, že som bola trošku dlhá, ale musela som vám o tomto lieku napísať, lebo viem, aké je to mať hroznú pleť a neprajem to nikomu :-) Tak sa naňho skúste spýtať kožnej lekárky a uvidíte :D Musím však ešte napísať, že liek mám predpísaný spolu s antikoncepciou (volá sa Chloe, takže i toto robí svoje :D).

jaja:)

boze co som citala tvoj prispevok nizsie naco ti zdravu pecen a antika dozivotne ??? bozee sak potom sa nedozijes viac ako 40 vies co je antika ?? antiku aj dospele zeny nesmu uzivat bez prestavky dlhsie nez 2-3 roky...ty si si mala radsej pockat kym z toho vyrasties to sa ti len buria hormony ono by to do 18 zmizlo...ja som brala antiku 6 mesiacov dobre ale uz nikdy v zivote bola som strasna hlupana aj ty to raz olutujes ako ja...mam tiez 15 ako ty ale ja som uz zistila ze ej mi prednejsie zdravie ako plet...skusala si zynerit ?? je to tiez taky zazrak no menej skodlivy mne prave ten pomohol ale to som ho uzivala rok a pol...alebo duac gel je dobry...dobre je prestat pit sladke vody len caje a cistu vodu a v ziadnom pripade nepouzivat make up ja ked som ho vysadila hned sa mi rozjasnilo ze make upom som zakryvala to co som nemusela mat bez makeupu

sory ze sa tak rozpisujem ale som zhrozena z toho aka si nadsena z niecoho co ti tak nici zdravie...

a inak niekto tu prispel ze ti vypadaju vlasy :D tak budes mat cistu plet a budes bez vlasov :D aj potom sa mozes zhrozene kukat do zrkadla :D a myslim ze viac ludi chodi s akne ako bez vlasov :D a

jaja:)

preboha este antikoncepcia ??? boze booozeeeeee ja som brala len HAK a to som lutovala lebo take nezaiduce ucinky a to som az potom pochopila ake to je svinstvo a to jak ide na pecen ta HAK jake to nebezpecne este v 15 boozee dievca....i ja som mala vyrazky HAK pomohla ano ale tie boelsti hlavy problemy s travenim bozee a ja som az neskoro zistila ze to je z HAK

jaja:)

pri tych neziaducich ucinkoch nestoji ani zato mat cistu plet...znicena pecen a vsetko to ved to vsetko ti nici tvoje vnutro na vyrazky treba zdravsie...a ked vysadis liek ono sa ti to moze vratit a carino preco by to malo vplyvat len na dievcata :D:D:D boze taka debilna otazka :D

anDreJuŠka

Prostéé, chcela som si tiež dať predpísať nejaké lieky, ale potom čo ti píšete .. Neviem ;( .. Používam čistiace emulzie a takéto chujovinky .. Pleť si čistím dosť dlho .. Ale stále musím používať make-up ;(( .. Vúbec sa ich neviem zbaviť .. A občas sa stane, že sa zobudím a nájdem si nejakú hnisavú vyrážku .. Neviem, ako to nazvať .. Neviem si poradiť .. Viem, sú oveľa dôležitejšie veci .. Ale úprimne..zaujíma ma aj, či budem mať peknú pleť.. A myslím, že na tom záleží vačšine dievčat :) .. Používam Clean and Clear .. Nič výnimočnéé :-/ .. Keď si dám make-up ráno doma.. Tak sa mi ako-tak tá moja problémová pleť zakryje.. Ale keď sa pozriem do zrkadla v škole pri normálnom dennom svetle, tak je to proste hrôza !!! Vidím takmer úúplne roztečený make-up, vyrážky, ktoré vôbec nie sú zakryté a lesknúci sa nos ! ;( .. A potom, že mám nízke sebavedomie ! Veď každý si najskôr všimne vašu tváár !!!! Prepáčte, že som sa tu tak rozkecala :( .. :-*

cajik

to aj pre mna.. chapem Piper, sama mam problemy s pletou uz dlhe roky (asi 9), takze velmi dobre viem ake to je, hanbit sa ist vobec na ulicu, ale toto by som teda do usta nevzala.. Ale nebudem ju sudit, lebo ma len 15 rokov

jajka001_

neviem aky stary je ten liek, ale je mozne ze je dost neprebadany a nevie sa ci to bude mat vplyv. pre mna su dost desive uz tie udaje o vplyve na tehotenstvo a dieta na tom letaku