Odhalene zubne krcky

sharon stone

kazdé odhalenie zubných krčkov nemusi predsa skončit paradentozou...mne sa začinaju odhalovat na dvoch zuboch,bola som s tým u zubarky a kazali m kupit si makku zubnú kefku,netlačit privelmi pri umyvaní zubov,pouzivat zubnu pastu elmex a nic mi s tým neurobila...neviem,aj ja by som prijala nejaké odporučanie čo by proces odhalovania krčkov spomalilo...

Majkee393

vivina a kolko si za to dala ? alebo nemas nejaky prehlad o cenach v tom Martine pretoze ma to celkom dost zaujalo a pravdepodobne by sa tam dalo vyriesit vela problemov s mojimi zubami

vivina

Ja som pred tromi rokmi mala ten isty problem s odhalovanim zubnych krckov. moja lekarka mi tiez tvrdila, ze sa s tym neda nic robit a ze sa mi zuby casom vykyvu,vypadaju a riesenim v buducnosti je len proteza. Tak som isla este k dalsim dvom zubarom a povedali mi skoro to iste. Az mi raz znama doporucila sukromnu zubnu kliniku v Martine,kde mi operacne urobili na dasnach plastiku a zaroven som si dala tam urobit aj porcelanove korunky,co predtym moja zubarka tvrdila,ze to nie je mozne na odhalene krcky. Tri roky mam uz pokoj so zubami,chodim tam uz len 1x rocne na kontrolu a dentalnu hygienu. Tak si pozri stranku www.medima.sk . Treba sa tam najprv telefonicky objednat na konzultaciu a povedia ti,ake je mozne riesenie a ty sa potom rozhodnes. Doporucujem ti Mudr.Strechu,tomu som sa zverila,je to super odbornik.
Podotykam,ze vsetky ukony si pacient musi hradit sam.