PRECO JE ZIVOT TAKY NESPRAVODLIVY???????

Príspevok v téme: PRECO JE ZIVOT TAKY NESPRAVODLIVY???????
ZIVATKA

SOM SMUTNA NO CHCEM TO ZMENIT!NECHCEM SA LUTOVAT...MAM DOST ZNICENY ZIVOT.SOM SAMA ROZVEDENA S PODLOMENYM ZDRAVIM S DVOMI DETMI,NEMAM ESTE ANI 40.VELAKRAT SA MUSIM PYTAT PRECO JE ZIVOT TAKY NESPRAVODLIVY A KRUTY NIEKTO MA VSETKO A NIEKTO SKORO NIC...NIEKTO JE POCTIVY A NEUBLIZI NIKOMU A ZA DOBROTU NA ZOBROTU A NIEKTO OKRADA VLASTNU RODINU PODVADZA PARTNERA,JE FALOSNY A MA SA DOBRE....AKO JE TOTO VOBEC MOZNE???NIEKEDY SA MI NEDARI ZMIERIT SA S TYMTO!!!

Lusssy

Neznasam tu nespravodlivost ze zena vzdy ostane na deticky sama! Chlap sa bez vsetkeho vyserie na rodinu zoberie sa zo dna na den a zije dalej ako slobodny clovek bez zavazkou! Na muza sa nikto krivo nepozera kazdy to berie ako beznu vec ze muz odide nestara sa neplati neplni si povinnosti voci rodine.zena nesmie ani nic povedat pretoze sa nanu kazdy krivo hned krivo pozera. Ja som tiez ostala s mamou sama otec sa este pred rokmi na nas vykaslal a vobec nam nepomahal ci sme boli zdrave chore ci sme mali nejaky problem o nicom nevedel nestaral sa.kto ma deti je jeho povinnost starat sa nie odist a vykaslat sa na vsetko.

Magy

ZIVATKA ja som sa davno zmieril s faktom, ze zivot spravodlivy nie je a tym som sa automaticky odstranil kopec sklamani, ktore by ma cakali. Dufaj v lepsie, bud pripraveny na to najhorsie. Inak, v tej vyzve si si vlastne uz odpovedala sama, preco sviniarov nic netrapi a dobraci su na tom najhorsie. ;)

wowo1

hlavne sa snaz mysliet na to ako sa vyliecis.Skus si dopriat co najkvalitnejsie zdravotnictvo.Ked budes zdrava tak urcite budes mat silu aj na ine kvality zivota.

eliiiiiiii

Ked je noc prilis osamela.A cesta nikde nekonci.Ked si myslis,ze laska je len pre stastnych a silnych.Len si spomen ze i v zime pod hromadami snehu lezi semienko,z ktoreho vdaka laske slnka,na jar vyrastie ruza. su to slova z piesne RUZE od LeAnn RIMES

ZIVATKA

DAKUJEM VAM VSETKYM ZA RADY..NAZORI..POVZBUDENIA.VIEM ZE NAPRIEK VSETKEMU SA MUSIM POZERAT POZITIVNE NA ZIVOT,I KED MAM TAZKE OCHORENIE CO MA ASI NAJVIAC ZO VSETKEHO STVE.....NO VERIM AJ NA ZAZRAKY........

datelinka

nedavaj si take otazky, nepozastavuj sa nad tym. pozeraj sa optimisticky do buducnosti, mas deti a to je to eso v rukave. moze sa ti zdat byvaly partner stastny, moze byt uspesny, financne zabezpeceny, to vsetko su pominutelne veci. ty sa nedeptaj zbytocnymi otazkami, investuj do deti maximum, venuj im hlavne svoju lasku, energiu, urobte si pekny kazdy den. daj kazdemu najavo, s kymkolvek sa stretnes, ze si spokojna a stastna, urob sa krajsou, aj dobrou naladou. a mozno ta skutocne stastie este stretne. ale to musis byt vyrovnana s minulostou. tak zavri dvere na prachnivom starom dome a vybehni na luku plnych vonavych kvetov :-)
nech sa ti dari.

karioll2

lebo je to tak,nezmenis to,tak na co sa tym zapodievat a podliehat depresivnym naladam?

mne sa nedari absolutne nic a uz som si na to zvykol.a ked sa mi zasa zle stane,viem,ze je to normalne.a ked nie,tak sa v kutiku duse usmejem
a je uplne jedno,ci su to vazne veci,ale denne blbosti,ze mi autobus ujde,igelitka plna jedla sa roztrhne a pod.

usiko

moj nazor je ze kazdy je zodpovedny za svoje konanie a rozhodnutia....aj ked to niekedy neplati.....ale vzdy, aj v manzelstve si treba nechat zadne dvierka, setrit si na vlastnom ucte, nerobit si z veci tazku hlavu aby sme ostali psychicky zdravi.... a neostavat s niekym kto je somar......platit si zdravotne a ine poistenia aby ked sa nieco stane, mal sa o mna kto postarat...mat len tolko deti, ktore dokazem zvladnut aj vtedy, keby som ostala sama......je to krute, ale nie je to o zivote....vela nestastia si ludia privodia sami svojimi konaniami,rozhodnutiami......takze nie je to o nespravodlivosti zivota.....

lyzicka

ty sa mas zle, lebo ty pravdepodobne veris tomu, ze si sa nenarodila preto, aby si sa mala dobre. Musis zmenit svoje myslenie a mat sa viac rada. ak sa ty sama nebudes mat rada, tak ako ta mozu mat radi ostatni? A musis sama uverit tomu, ze si zasluzis stastie, lebo inak ta bude obchadzat. Takze nelutuj sa, zivot ti ponuka stastie, len si ho musis vediet vziat.
A nezapratavaj si mysel tym, ze ini maju to a to a ja to nemam, ostatni su stastnejsi a ja nie som - iba si zasvinujes organizmus takymito myslienkami, ktore ti nijako nepomozu. Zmen uhol pohladu a radsej si povedz: chcela by som to a to, a sustred sa na to, ako to docielit. Cize nie: a preco to nemam a ini.... blablabla... Ale: Wau, toto by som chcela dosiahnut, skusim to. A preco nie? Nehladaj "pricinu" (preco to nemas) ale "sposob" (ako to dosiahnut).
Samozrejme, vzdy pomahaj ludom a bud k nim laskava, je to dobra vlastnost, ale neprekroc hranicu - teda nenechaj sa vyuzivat - suvisi to s tym, ze sa mas mat viac rada.
Stale sa sustred na to, co je v tvojom zivote pozitivne - mysli na to, akych ludi mas okolo seba, mysli na deti, obklob sa tymi, co ta maju radi, tes sa z malickosti a sustred sa na to, ako zivot vylepsovat a nie na to, co maju ini ludia a co ty nemas.
Takze zhruba tolko. Dufam, ze som ta velmi nezamotala :-)