PRECO JE ZIVOT TAKY NESPRAVODLIVY???????

Príspevok v téme: PRECO JE ZIVOT TAKY NESPRAVODLIVY???????
ZIVATKA

SOM SMUTNA NO CHCEM TO ZMENIT!NECHCEM SA LUTOVAT...MAM DOST ZNICENY ZIVOT.SOM SAMA ROZVEDENA S PODLOMENYM ZDRAVIM S DVOMI DETMI,NEMAM ESTE ANI 40.VELAKRAT SA MUSIM PYTAT PRECO JE ZIVOT TAKY NESPRAVODLIVY A KRUTY NIEKTO MA VSETKO A NIEKTO SKORO NIC...NIEKTO JE POCTIVY A NEUBLIZI NIKOMU A ZA DOBROTU NA ZOBROTU A NIEKTO OKRADA VLASTNU RODINU PODVADZA PARTNERA,JE FALOSNY A MA SA DOBRE....AKO JE TOTO VOBEC MOZNE???NIEKEDY SA MI NEDARI ZMIERIT SA S TYMTO!!!

ShaulaThalit

Nikdy si neklad otazky preco, preco prave ty, preco je toto takto a hento zasa tak... znici ta to a odpoved (ak si sama nezodpovies) ti nikto neda.
Ty zi tak, ako vies, nezijes zivot pre miliardu ludi okolo, ale pre svoj mini okruh blizkych a hlavne pre seba. Hlavu hore.
Moja mama ma 43, sama je, vytazena, nestazuje sa... ona je rada, ze je to vobec tak ako to je, tak sa pozri okolo seba, vid horsie pripady a vid aj to ako je vsetko pekne, len sa treba pozriet s otvorenymi ocami, nie cez cierne sklicka Dolce Gabana, jo?

ZIVATKA

janka24.......vies ako zo vsetkych sil sa snazim mysliet pozitivne.......no niekedy pride depka ci chcem alebo nie...

janka24

Netreba takto na to mysliet. Možno si myslíš, o niekom, že jemu sa všetko dostalo, má všetko, čo má ,ale pritom to nemusi byt pravda. A každemu sa raz všetko vrati ,čo robil zle.
Vždy sa pozastavíme nad niekým ako može byt sebecký, zlý, ...
ale treba sa obklopovat dobrými ludmi. Hladat. Možno ti to znie ako banalita, ale mysliet pozitívne. Sú to časte slová, ale pretože su pravdivé.
Priatelstva s ludmi, ktorých milujeme a miluju nás je doležit a takisto si zapnat chvíle nejakými koníčkami-hobby.