som uuplne HOTOVA :-(((

Príspevok v téme: som uuplne HOTOVA :-(((
salatka

ahojte, v podstate neviem ako zacat .... pred skoro polrokom sa so mnou rozisiel priatel, bola som z toho dost hotova a nevedela sa s tym zmierit, ale postupom casu to zo mn aneak odpadavalo a ja som bola v pohode ... medzitym som si nasla kamarata, s ktorym som mavala iba sex a potom ma oslovil jeden davny znamy a chodili sme spolu von a dali t neak dokopoy... lenze u mna bol problem v tom, ze som k nemu nic necitila, nepreskocila ziadna iskra a tak sme to pred dvomi dnami skoncili ...bol to vsak kamarat mojho brata, a hned nato, ako sme sa rozisli mu volal.. ze uz nei sme spolu a vraj sa spravam ako decko, a ze som ironicky povrchna (netusim co to znamema) a vraj este nie som zmierena s rozchodom s byvalym... to tam mozno trochu pravda byt moze, pretoze doteraz som bola ok ..ale teraz ked si na neho spomeniem a ak by sa hccel vratit, tak by som ho vzala spat (ale ot sa nestane).... nuz ale od tejto soboty, ako uz nie som s tym priatelom, tak mi stale vypisuje hovadiny a nech mu dam akukolcek odpoved, tak si to vylozi po svojom a samozrejme, ze som ta najhorsia .. ako ja uz takto nevydrzim a ked mam pravdu povdat, ani t pocasie mi nepridava na nalade, skor naopak ... mam pocit ze sa ani nemam z coho tesit, co robit ..hrozne ma to ubija a pomaly mam asi depky ... je mi uplne strasne :-( preco akurat ja nemozem mat niekoho normalneho , preco? no a odkedy nie osm s tymto tak som znovu obnovila sexualny vztah s kamaratom .... len teda samzrejme, on tolko casu nema .a ja uz neivem co mam robit ... ved neziadam snad vela ak hcem normalneho partnera ... a hlavne sa bojim toho, ze ostanem sama, ze si nikoho nenajdem :-(( prosim poradte mi .. som uplne na dne ....

salatka

karioll, ja som ale nenaspisala, ze som mu vliezla do postele ... ale mylsela som tym, ze sme spolu uz boli vonku a vsetk sme prediskutovali stal pri mne a dokocna sam mi radil,a aby som sa s nim rozisla, lebo mal nervy, ked videl ako kvoli nemu stale placem a to by sa na zaciaktu vztahu nemalo ... este bol taky zlaty a povedal, ze je rad, eze ho nestretol, lebo ze by sa asi neudrzal ...

darika a jajka, ja viem, ez by som mala na neaky cas nechat vsetkych chlapov,len ked je to take tazke ... pripadam si tak hrozne sama viete ... okej musim letiet, ale vecer si vas precitam ...

karioll2

nechcem moralizovat a v zasade mi je to jedno,ale ked 2 dni po ukonceni vztahu inemu vlezes do postele,si naozaj ten pravy dozrety typ na budovanie vztahu

darika

salatka
Ja ti rozumiem,ale pokial ten priatel pri tebe tak stoji a dokaze ta pocuvat,pomahat ti...ty v nom vidis kamarata,kym on v tebe nieco viac.Preto je taky aky je.Bud sa mu otvor,ale len ako kamaratka,ale nespavaj s nim.Ublizujes mu,pretoze mu zakazdym das nejaku nadej.Aj ked on ti povie,ze mu to tak vyhovuje,ale nie je to tak.Snazi sa uspokojit aspon s tym,ze bude mat s tebou ten sex.
Jajka ti dobre radi,mala by si na cas nechat vsetkych chlapov a potom uvidis.

salatka

jajka, on mi nepise sms,ale na nete mi vypisje .. a naschval kraviny aby som to videla vsetko ... no a presne jaasi neviem co chcem, resp viem,co chem, chcem niekoho normalneho ... ale asi to chce vstko cas ..len si pripadam, ze uz by osmmala riesit ine veci ..ja uz som chcela s niekym byvat, nieco budovat .a. teraz zase zacinat od zaciatku ..ach jaj ...

salatka

darika, tohto kamarata poznam uz vela rokov a my si naozaj rozpravame vsetko .. ja som jedina jeho kamarakta ktora vie o nom vsetko uplne vsetko, ktorej sa so vsetkycm zdoveri .. a je to tak aj naopak ..vedja ho neodhanam od seba, to nie ... je nam spolu naozaj fajn a jeden druheho uz velmi dobre pozname a vieme ako reagujeme na veci a ako co myslime, ked sa napr neak zatvarime ... uz sa dokonale pozname a myslim, ze sa nedokazeme v tomto neak prekvapit ... ja sa do vztahu nutit nehcem,len hovorim, z emi chyba niekto,kto pri mne bude stale a bude ma podporovat a pocuvat a pomahat mi ..

jajka001

tie sms ignoruj, co je ho do tvojho zivota? ale mozno je to na nieco dobre, trochu sa zamysliet nad sebou, ci niekam smerujes alebo sa nechavas len tak unasat prudom. Nechaj na cas vsetkych muzov a skus spravit nieco pre seba.

darika

no vidis,najrychlejsie clovek zabudne,ked si najde vztah.Nemusis ho zacat hned milovat.Staci,ked je ti s nim dobre.Ked ta ten druhy vie rozosmiat,vypocut si ta a vie ti poradit...to je to najpotrebnejsie do vztahu.Nenut sa do vztahu,ale nemusis ho ani odhanat.Vysvetli mu,nech ti da cas a priestor.Len mu moc nerozpravaj o byvalom,ako ti je to luto,aby si ho moc neranila.

salatka

ja viem, ez by som asi neaku dobu mala byt sama a ujasnit si vstko , co a ako ..len mam taky pocit, ze nedokazem byt sama .. ze som akoby mi nieco chybalo .. jednoducho ten druhy clovek .... no a s byavalym to skoncilo pre niekolko dovodov.. a to, ez ma nelubi, nepredsavje si ma ako zenu do buduca, nie je so mnou stastny, vraj nam to nefunguje a nakoniec sme savraj rozisli vzajomne ... tolko ku vsetkym jeho dovodom ..aha, este som zabudla, ze sme si vraj dusevne nesadli.co taktisto neviem kde zobral a vraj ani podla horoskopov sme sa k sebe nehodili .ale to uz chcel len ospravedlnovat svoje konanei .... no a s tymto kamaratom... takje to moj dobry kamarat, mam ho rada , je mi snim dobre, vzdy mi vie dobre poradit a podrzat ma ... aj teraz, ked som bola v piatok upln hotova z toho, ze tento na mna nahulakal a musela som u nich ostat, aby to vraj nevyzeralo blbo, ze po 10 minutach odchazdam prec, vraj co by na to povedala jeho mama? pche .... ale on vraj citi nieco viac ... nema ma vraj iba rad, ale vraj to je nieco silnejsie ...

darika

Salatka,ako som pisala.Musis najprv vediet,co chces.Aky bol dovod rozchodu s tvojim byvalym?Mozno keby si trosku zabojovala,dalo by sa to vratit.Len to by nesmel o tebe vediet ako fungujes teraz.A mozno ten,s ktorym si len spavala,mal ku tebe city,ale bal sa ich prejavit,pretoze vedel ako to beries ty.Teraz si mozno znizila jeho ego tym,ze si to skoncila.Ked dvaja ludia maju spolu sex,aspon z jednej strany ide urcite o city.

ramirka

salatka..a co tak byt chvilu uplne sama. vobec nechapem od soboty su dva dni a ty si HNED obnovila sex.vztah s tym kamosom ..no ja neviem ale mne to pripada trochu aj sebecke, prirychle a ani neviem ako to spravne pomenovat...a myslim si koniec koncov to nie je ani dobre momentalne pre tvoju psychiku..mala by si si sama veci ujasnit a nie hned bezat za inym...a este zadanym..!! lebo si pamatam na teba ze si v niektorej teme pisala ze tento tvoj sexualny kamos ma priatelku...