vnútorný pruh?

Príspevok v téme: vnútorný pruh?
anelly

Dobrý deň. Mám 8 ročného syna. Celé prázdniny mal silný suchý kašeľ, až ho napínalo na zvracanie. Nezaberali žiadne lieky, ani antibiotiká a "babské rady". Všetky výsledky, vrátane alergo boli negatívne. Potom kašel prešiel a objavili sa silné bolesti v oblasti pupka. Boli sme na všetky vyšetrenia, aj sono, gastroendrológ, výsledky budú o 3 týždne, ešte nás odporučili k psychológovi, ten má voľný termín tiež až o 3 týždne. Synovi nič nepredpísali, lebo nevedia diagnózu. Je to veľmi ťažké, keď dieťa sa v noci budí na bolesť a plače a neviete mu pomôcť. Momentálne som mu aspoň dala probiotiká a Espumisan (pri nadúvaní), trochu to zabralo, ale mám pocit, že pri zvýšenej fyzickej námahe sa mu prudko zvýšia bolesti. Chuť do jedla ale stále má, ani neschudol. Po (zatiaľ) telefonickej konzultácií s lekárom sa môže jednať o vnútorný pruh a odporučil nám ísť na chirurgiu. O akú chorobu sa jedná, ako vzniká a ako sa dáliečiť? Je možné, že mu vnútorný pruh nezistili na sone u gastroendrológa? Ďakujem za každú odpoveď!

mili.28

ale este tolko: nepoznam pojem vnutorny pruh. jedine pupocny, alebo slabinovy. na slabinach mi ho uz 3-krat operovali.
pokial by to bol pruh, mala by si badat vyklenutie niekde v okoli pupka, alebo pupka samotneho. Cau.

mili.28

treba ist. pruh sa nelieci, ale operuje. nepomozu ziadne lieky a ani same sa to nespravi. ale neboj nic, nestane sa mu nic. teda pokial je to pruh.