chlpy v posve a co s tym?

Príspevok v téme: chlpy v posve a co s tym?
lolanana

ahoj, chcela by som vas poziadat o radu.Neviem ci to maju vsetky baby ale u mna teda v mojej posve mi zacali rast chlpy take, ake aj na ohambi a uz mi to strasne lezie na nery sa holit nielen na ohambi, ale musim sa holit aj v posve.Mam 15 a myslim si ze este som mala na epilaciu voskom ci laserom a preto by som vas baby chcela poprosit o radu a chcela by som sa este opitat, ci aj vy mate takito problem a ako ho rieste.Vopred dakujem za vase rady.

AdamKrt

To chces povedat, ze chlpy mas priamo v posve, tam kde je sliznica ? Nie nahodou vonkajsok, teda na pyskoch ?

A s chlapmi sa netrap. Kazdemu vyhovuje nieco ine.

Ak by si ich mala ozaj v posve, tak napr. existuju zastrihavace chlpkov v nose a usiach. Pre inspiraciu

www.obchodny-dom.sk

pauli 73

ja sa ta snažím pochopit ale nechapem ako ti v pošve môžu rasť chlpy lebo pošva je to vnútro odkiaľ ti vyteká menštruačná krv a tam chlpy nerastú..či?skús to popísať inak.

lolanana

takze ako tak citam tak s tym asi nikto nema skusenost:( to je pre mna zle lebo ja som v tomto probleme uz uplne bezradna a pre datelinku ja si tam vydim mozno ze som trochu zvedava alebo neviem co ale este asi pred rokom som tak mierne zacala skumat ze co tam vlastne mam a tak a vtedy som objavila tie chlpy, vtedy som to nebrala az tak vazne ako teraz ale ked o take 3 roki sa budem chciet s nejakim chalanom vyspat tak to bude trapas a tak to chcem teraz riesit

lolanana

tie chlpy su vsade teda prepac pomylila som sa okolo posvy okolo pyskov skratka vsade a je to dost nechutne a este raz sa ti ospravedlnujem za ten preklep :D

michajela

tak to je zvláštne... vieš, čo je pošva? to ako si môžeš holiť? nerozumiem, nechápem, musela som sa spýtať:-)))