som tu novy

datelinka

slubili sme si lasku, slubili vraviet pravdu len, slubili sme si milovat, slubili sme si novy den :-)
.... a potom zomrel dubcek a kryl a husak....

datelinka

aspon nejaky medznik v dejinach na vlastnej kozi.... a dnesni dvadsiatnici o tom vedia tolko, ako my o prazskej jari 1968 :-)

darika

Ja som mala tmavomodru bundu a fest som mala pocit,ze som frajerka.Zrazu mi nikto nic nemohol.A vtedy si vsetci na tom namesti pomahali.ja si pamatam,ze jedna baba dala mojmu kamaratovi jej frajera sal,lebo ho tam drglovalo.A ten chalan nic.Vraj kludne si ho zober.Nam taky chalanisko dal krabicku cigariet.To bola laska vsade.
A mrzi ma,ze tie,co sa stazovali,nepochopili,preco sme boli v skoro kazdej teme.Ach.Ja viem byt normalna.Ked je normalna tema,tak ked si myslim,ze mozem,tak prispejem,poradim.Ale tamtie?No co tam?Len precistit. :-)))

jajka001

a tie pesnicky, Kryl, a ostatni, a vsetci zboznovali Dubceka, ze Dubcek na Hrad juuj revoluucia :) som rada ze som to zazila, to bolo snad pred sto rokmi

jajka001

ja som zboznovala tie letaky, rucne robene plagatiky s hesielkami, skutocne umenie ulice :) a jaki boli ludia na seba dobri, to sa neda zabudnut. zrazu som sa dozvedela strasne vela o politike, dovtedy som vedela akurat ze mame nejakeho prezidenta Husaka a to bolo asi tak vsetko :)

datelinka

a citali pamflety, nosili budayky (capice), s napatim sledovali spravy.
a ja uz nepamatam, na akej bunde som mala trikoloru. ale zrazu to bolo in tak, ako volakedy Cecka :-))