Žijem s priateľom tri roky v podnájme

Príspevok v téme: Žijem s priateľom tri roky v podnájme
rory84SK

Žijem s priateľom tri roky v podnájme,máme už aj nejaký spoločný majetok,ale zase nič veľké,okrem malého yorkshíra,ktorý je láskou nás obidvoch.Problém je v tom,že už ho asi nemilujem,len nemám v tom úplne jasno,ráno si želám aby už odišiel a večer zas aby prišiel čo najneskôr.Už to trvá dosť dlho,tak neviem či mám odísť,aby som si to v hlave ujasnila,alebo čo mám robiť.Je medzi nami aj vekový rozdiel 11 rokov. Ja mám 25.Prosím poraďte niekto,kto sa už ocitol v podobnej situácii a našiel rozumné riešenie.

nexus

rory...to vase spoluzitie je z vacsej casti aj zvyk, a zvyk je zelezna...si nerozhodna...ked ho opustis, bude ti smutno,lebo zistis, ze ti aj nejakym sposobom chybat, ked s nim zostanes, budes lutovat...mas to tazke...
urob to tak, ako vacsina zien..zeny neurazte sa prosim vas, ale jeden kamarat mi raz povedal, ze zena je ako opica, ked preskakuje z liany na lianu tu prvu pusti , az ked sa pevne drzi tej druhej :))
ale fakt to neberte osobne...

rory84SK

Janka24-no mne tiež len to jedno vychádza,len teraz si hľadať bývanie aj nejaké veci máme spoločné na splátky a na moje meno samozrejme,no neviem ako to idem riešiť,viem sú aj horšie prípady,ale ďakujem za príspevok.

janka24

Pozri, zjavne k nemu už nič necitiš aj ked je dobry človek. Dobrých ludi je na svete vela..ale zrejme ten alkohol tam tiež zohráva rolu a aj to,že si pisala,že je tam ktosi treti...asi čas ukončit vztah. Ako to čitam,tak všetko tomu nasvedčuje.

rory84SK

Kamila - no dlhšie mám tie pocity a stále si myslím,že to prejde,že je to len nejaká kríza,ale fakt niesom šťastná a pritom on nerobí nič také hrozné.Je fakt dobrý človek,len ja som taký zmätok veľký.