Žijem s priateľom tri roky v podnájme

Príspevok v téme: Žijem s priateľom tri roky v podnájme
rory84SK

Žijem s priateľom tri roky v podnájme,máme už aj nejaký spoločný majetok,ale zase nič veľké,okrem malého yorkshíra,ktorý je láskou nás obidvoch.Problém je v tom,že už ho asi nemilujem,len nemám v tom úplne jasno,ráno si želám aby už odišiel a večer zas aby prišiel čo najneskôr.Už to trvá dosť dlho,tak neviem či mám odísť,aby som si to v hlave ujasnila,alebo čo mám robiť.Je medzi nami aj vekový rozdiel 11 rokov. Ja mám 25.Prosím poraďte niekto,kto sa už ocitol v podobnej situácii a našiel rozumné riešenie.

rory84SK

NO ja súhlasím,že problém asi v ňom nebude,ale ked už sa s ním asi nechcem milovať tak ho asi už nemilujem a asi to teda nemá význam niečo silyť.Ja len,že sa zase nechcem ani uponáhľať,len tiež je ťažko žiť spolu takto.

smutka

Ty sa musis rozhodnut o svojom zivote. Ale nakoniec je to tak, ze ty ho chces vymenit za ineho, teda v tebe je problem a nie v nom.

smutka

Ano, ma to zmysel... totiz na vztahu treba pracovat. A je normlane, ze prislo aj taketo obdobie. to by asi prislo skor ci neskor v kazdom vztahu. Jednoducho si spomen na casy, ked si ho velmi milovala a pripomen si, ze je to ten isty clovek. Vymyslite si nejaky vylet, prekvapenie a tak. Ale pracovat na vztahu by mali obaja samozrejme.

rory84SK

No my sme už o tom hovorili,on si rád aj vypije a ja to neznášam,nakoľko moja mama je alkoholička a on to dobre vie,čo všetko som si musela prežiť.Povedal,že sa zmení tak naozaj dva týždne nepil vôbec,ale ked mne to už bolo akosi jedno a včera si vypil a normálne som bola rada,že nemusím spať pri ňom šla som na gauč radšej,tak má to to ešte nejaký význam? Inak veľmi ďakujem,za radu.