Chlpy: áno alebo nie?!

meggy10

andrew ked mas raz zarastene tak ju mas asi aj doma, ja by som take nieco nezniesla, bleee, kukuricu vytahovat z ust:DDDDDDD je to nehygienicke, neesteticke.

hviezdička

Kori, daj si do vyhladavača "Cukrova pasta" tam som mala prispevky a aj recept na ňu aby si si ju mohla doma spraviť za par centov. Je to super.

andrew25

ja nehovorim ze by som nebral tvoj pasik ze by sam i to nepacilo ale momentalne zastavam nazor neoholena ... a hadky nemam rad ani ja .. a moj nazor na tuto temu bol ze kludne moze byt aj zarastena nemusis sa holit su muzi ktorym sa pacia aj chlpky a vsade ...

datelinka

andrew, kopirujem, co som v tejto teme uz raz napisala:
Používateľ
datelinka
dátum a čas príspevku
18.11.09 15:20
IP adresa
xxx.xxx.218.135

chlpy ano, alebo nie? tak takuto otazku naozaj siroka verejnost nevyriesi. ale ci tam budu alebo nie, podstatne je, aby to vyhovovalo obom partnerom (pripadne ak su trojuholnik, tak vsetkym trom).

takze, namiesto napadania opacneho nazoru mal kazdy povedat, co kto preferuje.

ja napriklad preferujem uzucky pasik na venusinom pahorku, partnera tiez pekne oholeneho.

ty si hovoril vo vseobecnosti, ze som v kazdej teme.
a prepac mi, ak si nieco nespravne pochopil, nemam rada hadky.

andrew25

datelinka : ok ale nechapem co chces pomoct v tejto teme? tu bola jednoznacna otazka ci chlpky alebo bez nich ? tu asi vela nepomozes nakolko zastavas nazor oholit ! tu max. prejavis svoj nazor na vec holenia a chlpkov !

chlpaňa

ja osobne sa tam dolu neholim len si chlpky skracujem....pred tym som ju mala celkom oholenu ale dostala som chut na zmenu:-)))

Denz

andrew- dik
a verim,ze si este pokecame v dobrom:)
vies....my sme tu vcelku fajn partia nespacov a nemame problem s nikym co ma normalne zmyslanie a vie posrandovat a aj pomoct.....
ale vies.....je tu kopec tem,kedy si len strielaju z problemov....teda ziaden problem len blba tema...a na take ja reagujem ako reagujem...
Casom zistis aj ty co je vymysel a co nie....
ale ak treba pomoct...pomozeme.
skus si prejst par normalnych tem....a zistis,ze sranda bokom...