Chlpy: áno alebo nie?!

datelinka

chlpy ano, alebo nie? tak takuto otazku naozaj siroka verejnost nevyriesi. ale ci tam budu alebo nie, podstatne je, aby to vyhovovalo obom partnerom (pripadne ak su trojuholnik, tak vsetkym trom).
takze, namiesto napadania opacneho nazoru mal kazdy povedat, co kto preferuje.
ja napriklad preferujem uzucky pasik na venusinom pahorku, partnera tiez pekne oholeneho.

mary-anne

skodafa, myslim si, ze dalsia vec, ktoru si zle sformuloval- tazko potom povedat, kde je pravda- nemyslis?!
si myslis , ze v tomto pripade je pravda len jedna a to je to spravne riesenie?!?
podla mna sa tu nejedna vobec o to, kde je pravda, ale ide tu o vec povahy zeny, ako to ma rada ona, ako to vyhovuje jej.. nejde tu predsa o ziadnu "pravdu" :D

zuzula11

Baby ... ja som sa stale holila, ale kedze som za dva roky prekonala trikrat zapal vajecnikov, doktorka mi povedala, aby som si tam dole nechala narast mensi lesik ... ze chlpky su prirodzenou ochranou ... tak som teraz raz tak a potom naholo ... manzelovi sa samozrejme paci hladka, ale to si vychutnavame najma cez vikend .. cez tyzden mam rubanisko ...:)

mary_anne

hej hej hej,nemusis na mna hned utocit, ano? nikdy som ti nic zle nenapisala predsa.
ano som za holenie, napisal si to,akoby som zastavala nejaku sektu,alebo co !