Klorane sampon - vase skusenosti?

Barca2

vynikajuci sampon, vlasy mi nadherne ozdraveli, zosilneli, su omnoho odolnejsie voci fenovaniu, zehleniu, lakovaniu i farbeniu. Ja pouzivam chininovy sampon a som s nim nadmieru spokojna. Konecne mi nepadaju cele pramene vlasov :)

danielaaa

No ja mam tiez ten s myrthou, ale vysledok sa akosi nedostavil, tak som trosku sklamana, ale inak mam aj s ovsenym mliekom aj balzam a su super, neviem mozno ho nespravne pouzivam:(((

:)

raz som mala tento sampon, proti padaniu vlasov a bola to katastrofa, tak hnusne vlasy ako z tohoto šamponu som v živote nemala .... hned boli mastne a zároven vyzerali jak slama... nikdy viac !!!!!!! ( možno to bolo tým že mi vlasy nepadaju tak nebol pre mna určený) :/

casanta

ja som mala sampon s chininom a aj kondicioner na vypadavane vlasov, pomohol mi a robil dobre aj mojim vlasom, mozem len odporucit

Eva 27

ja kupujem ten biely s ovsom. je na setrne umyvanie a je to najlespi sampon na svete. s kondicionerom som ale nebola spokojna. mam dlhe vlasy a hned som ho minula. namiesto kondicioneru pouzivam taky oranzovy olejcek kerastase.

sycamore

Rast vlasov asi nepodporuje, aspon ja som si to nevsimla, ale prestali mi padat...jasne, ze po urcitom case, nie hned.