neviem co mam robit :(

bezradna3

dakujem vam vsetkym za rady, zatial to vyzera oki, porozpravali sme sa a povedal mi co je vo veci, tak sa to budem snazit napravit...som este zvedava ako dopadne vecer to kino ale hadam aj to bude v pohode :)
a este sa musim pochvalit :) zvladla som to cele s usmevom a dobrou naladou :) fakt som sa az sama cudovala ako mi to ide a islo :) s dobrou naladou ide vsetko hned lahsie :)

rada

aby si sa zbavila neistoty, tak sa na rovinu opytaj, na com si, ci ma nejaky problem, ktory ho trapi... Ak ti to vysvetli, tak to neries a maj trpezlivost. Ja tiez mam od septembra rozne vykyvy nalad, ze jednoducho som podlahla jesennej depresii ale uz je to lepsie. Snazila som sa to okoliu vysvetlili, ze ma to prejde.

bezradna3

presne taky je aj ten moj...musim mu nechat priestor a cas a povie mi to sam, len ked ja som taka netrpezliva ze to chcem vediet hned, hlavne ak sa nad tym trapim uz dlhsie (teraz sme spolu neboli skoro tyzden- byvame v inych mestach a cely cas za ten tyzden je to taketo, komunikuje so mnou ale nieje to "ono")

Deee

skus sa spravat akoby nic ak to len trosku pojde, na mojho to funguje, ked sa niekedy nahneva a ja reagujem zlou naladou iba v tom pokracujeme, ale ked nabehnem s usmevom nema dovod byt mrzuty a po case z neho samo vypadne, preco bol smutny ci nahnevany, ale musim mu nechat priestor, ak to nepomoze, skus byt rovnako chladna, ci mu nahodou nezapne potom

bezradna3

dakujem Deee, no budem sa snazit vydrzat to nejak s dobrou naladou a som zvedava ako to dopadne...a to mame vecer ist este aj do kina, no fakt som zvedava co bude

Deee

no podla mna to hned neries, kedze si to uz skusila so zlou naladou a nepomohlo, zajtra povedz dobre rano laska, ahoj ako sa mas? ja som mala pekny den, robila som to a to...bla bla, len sa ho hned nepytaj preco je taky, pockaj kym nezacne sam a ak nezacne sam skus sa spravat akoby nic, ak s tym nezacne ani na druhy treti den skus sa opytat, ze citis, ze je akysi iny a trapi ta to, len sa prosim ta nerozplac, niektori chlapi to neznasaju...a ak nepomoze ani to, tak s nim nestracaj cas, lebo sa predsa nemozes cely zivot trapit cakanim v neistote, ale v kazdom pripade drzim palce

bezradna3

ani nejde o to ze by som nanho vybehla, to az potom ked na mna podrazdene zareaguje :) len sa bojim ze sa zas rozrevem..ako mam riesit problemy s chladnou hlavou? musim sa to konecne naucit

datelinka

presne tak, musite o tom otvorene rozpravat, bud kludna, nevybehni na neho, s tichym hlasom poziadaj vysvetlenie a povedz mu, ze si stresovana jeho postojom k tebe a pod. povedz mu co citis.