KTO SA VYZNA V PC??

JA!

to neviem či je povoleny aj pre xp. ale tak predpokladam že ano.

smajlik: nie to neni ten s obmedzenou verziou.

geronimo: daemon myslim mám. brat to tusím inštaloval koli nejakej hre,ak myslím to iste,ale nikdy som nevedela načo to je :D díky :)

Geronimo9632

Photoshop slapal aj na frajerkinom PC, ktora tam mala povodne 512 RAMku. Tomu zodpovedala aj rychlost Photoshopu, teraz uz ma 2GB.
JA! poznas programy typu Daemon ? Alcohol ? Nie som si isty, ale zda sa mi, ze naposledy ked som nahadzoval Photoshop, tak som ho tiez nevedel normalne spustit, a az pak som ho nainstaloval pomocou Daemonu!!!! V podstate ide o to,ze ten subor SETUP treba spustit v tomto programe a nie iba normalne. Tu mas link na stiahnutie " downloads.zoznam.sk " ak ho ece nemas ...popripade nech sa kompetentnejsi vyjadria k postupu instalacie ...

[zruseny8]

nema photoshop nejaku obmedzenu dobu (skusobnu verziu) asi cca jeden mesiac a potom si musis kupit oficialnu verziu? je mozne ze ti tato skusobna uz vyprsala a preto ti nejde instalovat, ze najskor si ho musis kupit? moze to byt hlupost, ale ja len tak nahlas uvazujem

mary_anne

a ten photoshop, ktory si chces instalovat, je pre aku verziu op.syst,: vista, xp,...? aj na tom dost zalezi... tak mozno mas chybu v tom..

AdamKrt

To moze byt rozne. Napr. poskodena instalacka, zla licencia, chybaju administratorske opravnenia, hardverove alebo softverove poziadavky na novu verziu...