dieťa a cukrovka?

Príspevok v téme: dieťa a cukrovka?
blue007

Mám 6 ročnú dcérku, pred 2 mesiacmi mala opakovane zvýšenú hladinu cukru v krvi. U lekárky som v papieroch zachytila hodnotu 6,5 .
Niekde som čítala, že dievčatko bývalo často zapálené zo spodu, môže to súvisieť s cukrovkou? Iné typické príznaky chválabohu nemá, je však často chorá - infekty dýchacích ciest aj nachladnutia. Dávam jej vitamíny na imunitu aj probiotiká.
Koncom týždna ideme na kontrolné krvné testy.
Milé mamičky, vopred vám dakujem za názor.

emka31

Ahoj, moja dcérka máva často dole "zápal"./raz do mesiaca./Ja jej dám len večer na to pytiol a pekne jej to stále prejde. Má päť. Veľa a často pila, potila sa a tie zápaly vraj tiež súvisia s tým, že môže mať cukrovku, ale naštastie sa to u nás nepotvrdilo.Dúfam, že to bude dobré a tvoja maličká bude tiež ok.

mita

ahoj blue007. Chcela by som Ti povedať, že tie problémy malej sú určite z cukrovky. Dôverne to poznám aj moja malá to mala ale v hroznom stave. Dávali jej na to Canesten, je to presne na takéto veci. Nechci vedieť, ako to vizeralo. Nechápem ale, prečo Ti diabetolog na to niečo nedal.

wellnes

Pozdravujem blue007 a chcem sa opýtat, ako sa má dcérka. Zdravotné problémy pretrvávajú. Ak áno, tak sa ozvite na email amotyckova9@gmail.com, poradím Vám.

egres

male dieta a uz zapal? tak to je nieco v neporiadku,mozno je velmi naobliekana tam dole aj vtedy sa zapal prejavuje ak ma vela tepla,alebo naopak mozno prechladla...aspon by som skusil kupel iba vo vlaznej vode a striedal umyvat cikulku teplou a studenou vodou v pomere pol minuty teplou a 5-15 sec studenou (zo zaciatku menej teplou) potlacuje to zapal a otuzuje to telo...

delphia

je rozdiel, ked je ta hodnota namerana na lacno, alebo po jedle. ak na lacno, tak by som uz spozornela...
so zapalom dolnych ciest mocovych diabetes nesuvisi

blue007

Dnes sme dávali vyšetriť aj moč. Pýtala som sa, či aj to, že MÁVA ČASTO ZAPÁLENÚ CIKULKU môže SÚVISIEŤ S CUKROVKOU? Boli sme neraz aj u detskej gyn., ktorá mi povedala, že jej mám natierať Opthalmo Septonexom.
Dodržiava hygienu, nepoužívame penu do kúpela ani sprchové gély.

kikina..

6,5 nie je vela, je to norma, uvidite, co povedia testy.. ale nie celkom som pochopila problem. tymi vitaminmi a probiotikami cukrovke nezabranite. ale aspon snad nebude chora..