BABY, JE TO VOBEC NORMALNE ??!

Príspevok v téme: BABY, JE TO VOBEC NORMALNE ??!
Zujky

Vzdy ked si umyjem vlasy, maju strasny objem, su rozlietane...proste ako metla, aj ked pouzijem balzam, vselijake uhladujuce mliecka, sera atd atd ...vzdy mamu strasne velmi objem a vyzeraju neupravene. Ale pritom niesu znicene,poskodene, su dost kvalitne.
Pomoze mi napr, az ked si idem lahnut, vlasy sa ,,ulezia" uhladia... .Je to vobec normalne?? Tak ma to vcera napadlo. Tusim ja si ani nemozem len tak umyt vlasy, nechat volne vyschnut a ist trebars von.
Poznate to,alebo som sa tu pekne strapnila :P ?? Dakujem Vam velmi pekne.

waterka

Lucinka33: tu kuru som nevyskusala, ale na ten olejcek nedam dopustit, to je moja zachrana... myslim, ze s BioSilkom nemozes sliapnut vedla =)

Lucinka33

waterka, mas skusenosti s Biosilkom? Ja si idem kupit od Biosilku bezoplachovu kuru Silk Filler cez Mimibazar. Pocula som, ze je to velmi dobre, vraj tekuty hodvab a neobsahuje silikony :)

waterka

baby, to ste ste nevideli mna =) ja mam odmalicka huste huste vlasy a ked si ich umyjem, maju este tronjasobne vacsi objem ako upravene, naviac su vlnite, takze ani rovne, ani kucerave, no hroza =) vyskasala som vsetko mozne, vacsinou mi to len vlasy zlepi, ale konecne som nasla nieco, co naozaj pomaha... kupte si z avonu serum na konceky, je to taka malicka flasticka, akoby olejcek, a pouzite to kludne na cele vlasy, nie len na konceky, samozrejme nie na korienky... alebo este lepsie je BioSilk, tiez taky olejcek, ale neviem, ci je to dostat na Slovensku...

zuzic

presne:D tie vlasy su strasne ked ich necham volne uschnut a ked s nimi idem spat tak sa zlezia a potom stoja:))) takze by som si rada isla kupit novu ciapocku uz som ju na sebe nemala par rockov...

jancecka

môj prípad :D voľne uschnúť nikdy :D musím si dať buď tužidlo na podporu kučeravých vlasov alebo vyžehliť ale tá druhá možnosť je časovo náročná :D takže kučery to istia :D najlepší je aj tak drdol :D

majka90

ja mam to iste, ale riesim to tak ze vlasy si umyvam v noci pred spanim a idem spat smokrou hlavou, lebo inak by som vyzerala ako "metla".

[zruseny8]

prave o tomto probleme rozpravali v zmenarni bud tuto nedelu, alebo skor tu predchazajucu. cize odporcucam navstivit videoarchiv stv.sk