Krém proti vráskam

Nataliska

Ahojte. Pozeram, ze tato diskusia trosku zaspala:) ale musim sa aj podelit svojou skusenostou. Tento kremik (s vytazkami z parohov) alebo odborne vytazkami z pantov marala altajskeho je nieco, co som prvy raz kupila pocas cesty na Sibir pred niekolkymi rokmi. Velmi sa mi zapacil a ozivil mi plet. Len bohuzial ten kremik je pomerne maly tak sa mi rychli minul. Bola som velmi milo prekvapena ked sa krem objavil aj v Sibircanke, lebo predtym sa to u nas nepredavalo. Odvtedy si ho kupujem 2-3 razy do roka. Mam 43 a aj ked je krem pre starsiu plet, mne uplne sedi. Takze som urobila peknu reklamu kremu ale hadam to nikomu nevadi))

watson

ja si kremy objednavam z notina ... zvycajne mk timewise, ale ked nie je tak vichy liftactive supreme a oba su perfektne

limussina

Ja mám 24 a tiež používam. Na notino si kupujem krém vichy liftactiv a ten mi najviac vyhovuje, má dobrú konzistenciu

Kammilka

Kattye, podla mna je to velmi individualne. Ja si myslim a aj z osobnych skusenosti a skusenosti mojich znamych je ze cim skor vidis kozne nedostatky, tym skor sa tomu treba venovat. V podstate ci blizsie k styridsiatky tym lepsie. Ja mam 41.

Kolomanos

Moja manželka tiež používa krém proti vráskam a všimol som si , že používa značku FROWNIES. Vraj to celkom dobre pomáha. Objednáva si to z eshopu www.naturelook.eu