Krém proti vráskam

sasha166

Já mám veľmi dobré skúsenosti s radou Botulin gold. Obsahuje látku Matrixyl ,ktorá nahradzuje efekt botoxových injekcií. Krém je antialergický a každý druh pleti ho veľmi dobre znáša.

NadaH

priznam sa aj ja som sa dala nahovorit na zehlicku aj ked som tomu spociatku neverila. myslim ze som ju kupovala z dixio a musim povedat ze som zainvestovala ale koniec koncov som rada ze som to urobila. tiez vidim vysledky.

Didi123

odskusala som vela kremikou na vrasky, no zatial co mozem s kludnym svedomim povedat tak som zatial najspokojnejsia ze som vyskusala zehlicku na vrasky. spociatku som sa toho bala alebo som mozno tomu tak nedoverovala. ale ma to fakt super vysledky. doporucujem

Klementinka

Ja som teraz objavila kozmetiku s Marulovým olejom , zaujalo ma asi najviac tým že je to nejaka zmena nie kokosový olej, nie arganový olej :-) a nakoľko v ponuke bola kompletna rada teda aspon pre mna očný krem, cistiace mlieko, krémiky a este aj 100% cisty olej tak som sla do toho. zaial spokojnost krem je lahko vstrebatelný, nezanecháva mastnu pokožku, krasne vonia. Ja by som odporucila teda Amincer Marula očný krem.

patriciaz

Neviem teda akú si si vybrala kozmetiku, ale za seba odporúčam pevonia botanica, je to prírodna kozmetika naskôrsom bojovala s akné na to mi celkom dopomohla ich rada a teraz sa hýčkam kaviárovým sérom :3

Paula:):)

Ja som vyskusala snad polovicu drogerie a ani jeden mi nesadol, na kazdom bola nejaka chyba, takze som sa rozhodla.. ze prejdem na drahsiu kozmetiku

222Anna222

Ahoj, ja už dhlšie používam tento šípkový olej a som s ním velmi spokojná, krásne až priam zázračne mi vyhladil pleť -odkaz odstránený-

ostruzina

Ja som si nedávno kupila naplaste pod oči od firmy Puraderm. Je ich tam 30 ks , aplikujem ich každý večer a nakoľko v balíčku je dostatok kolagénu , môžem ich znova dať do rostoku a takto my vydržia i na viac ako 30 dní. Sú veľmi príjemne a po ich použití mam pocit , že pleť mam takú viac napnutú.