Alkohol

Príspevok v téme: Alkohol
Dušan23

Zdravim vas. V pondelok sa mi stala dost zaujimava vec a dost som sa toho zlakol. Pili sme s kolegom pivo a potom aj neaku tu hrusku. Po dvoch hodinach nastal skrat a ja si vobec nic nepamatam. Dnes mi rozpraval, ze som dostal akysi zachvat zurivosti a zacal som pastou udierat do plechovej brany.Musel ma drzat a ukludnit, aby som si neublizil. Po chvili som sa vraj skludnil a zacal som plakat.Trvalo to asi tak 5 minut a potom som bol v poriadku.Do rana si uz nic nepamat, kedze ma odniesol domov a zaspal som.

jajka001_

existuje nieco ako alkoholicky gen. ak je tvoj otec alkoholik je velmi pravdepodobne ze aj ty mas znizenu toleranciu na alkohol a teda sa velmi rychlo stanes alkoholikom.

Dušan23

Ano prezivam.Cely pondelok v praci som bol nervozny a nasraty, pretoze si niekto o mna obtieral hubu a nataral na mna veci, ktore niesu pravda.samozrejme, ktosi tomu aj uveril..takze som zistil..kto je a nieje kamarat.potreboval som sa zresetovat, ale az takto som to necakal

zu17

Noo, asi to nebude uplne v poradku taketo kazdovikendove "slopanie" :-) A vies, ze dlhodobe uzivanie alkoholu zabija mozgove bunky? (btw na okraj!) :-) Takze alkohol ano, ale s mierou! A co sa tyka toho pondelka...neprezivas teraz nejake stresovejsie obdobie? Nerozmyslas nad niecim, co ti "lezi v zaludku"? Lebo alkohol odstranuje zabrany a ta agresia a zaroven plac mozu byt toho prejavom... skus porozmyslat.

Dušan23

Nechcem pit vela..a uz asi vobec. od kedy pijem a kazdy vikend?? noo..asi od 17 - 18 a mam 23. nieje to uplne kazdy vikend a mal som obdobie..ze som si nedal vobec nic..trvalo to rok.a v tedy mi bolo najlepsie, asi sa hned k tomu aj vratim. a v rodine, otec pil, ale prestal s tym. uz je tomu 4 roky co sa alkoholu ani nedotkol.mal by som ist v jeho slapajach

dušan23

no, pijem skoro kazdy vikend, ked som vonku.nie do nemoty. vypijem si nieco s ludmi, ale, toto sa mi este nestalo a ozaj som sa dost zlakol toho.hrusku uz nechcem ani vidiet.piva sa asi nezrieknem..ale..toto sa uz nesmie opakovat