okulare na mozoch

Oskarova Eight

buchto: pretože tie pekné více-méne bývajú aj sprosté, preto nechú mužov s okuliarmi (okulire vzbudzujú u ludí, že dotyčná osoba je inteligentná)

asdf1

ja si nevšímam,či má muž okuliare,počúvam čo hovorí,a sledujem jeho správanie.Mne neprekáža nič,ale ak je neslušný,a samoľúby,pozerám na vnútorné hodnoty

ojka

:D :D táto otazka ma dorazila (: ale tak moja odpoved znie, že niektorým mužom okuliare pristanu, iným zasa menej, ale prečo tomu tak, tak na to som ešte neprišla (; myslím,že až tak na tom, nezaleží, či dotyčný okuliare nosí alebo nie.... (teda zo zdravotného hladiska jo )

mar/ka

to mas pravdu. Moj manzel ked som ho spoznala, bol arogantny nafukany ignorant.. prvych 10 sek... nastastie to bol len moj hlupy prvy dojem a mali sme cas sa spoznat a ja viem , ze je uzasny a nic z toho nie je pravda. Tak si stopni prvych 10 sek. - bez okuliarov.. ziskaj prvy dojem a potom si ich nasad.. ;o) ak mas elegantne moderne okuliare, co ti idu k tvari urcite ako debilko nevyzeras..

buchto

marka ale prvy dojem (co sa velmi tazko meni) sa ziskava behom 10tich prvych sekund vies :( a ked tam sa zaradis ako "debilko s brilkami" tak je to v haji.. :) samozrejme potom uz ked si dam je to v pohode uplne.. no naopak.. nie...

buchto

mar/ka - ja som cisto na ciernovlasky :) a mne staci jedna to je pravda len praveze nechcem si pokazit sancu koli okuliarom a len tak som nahodil temu v com to je :) inac ako vravim slecny sa nikdy nestazuju na nic cez rozhovor az po ine...

mar/ka

aj tak nechapem, preco riesis prave okuliare. O blondinach sa tiez vravi, ze muzov viac pritahuju, lebo vyzeraju nevinnejsie, ci co a moj sarmantny manzel by o blondinu nezakopol.. (teda dufam ze momentalne ani o nejaku inu :oP) Kolko ludi tolko chuti.. ved staci jedna riadna sliepocka alebo nesliepocka (podla tvojho gusta) s ktorou Ti to bude klapat poriadne a ostatne riesit nemusis..