neviem schudnut :(

Príspevok v téme: neviem schudnut :(
nikusatqo

ahojte .. mam jeden dost velky problem .. nie som ziadna modelka .. mne to osobne nevadi ale v zivote mam s tym problemy urcite to mnohi poznate .. teraz idem na strednu a robia sa tam skusky z telesnej.. a potrebovala by som dat nejake kila dole .. meriam 170 a pri mojej vyske vazim 100 kg. a vobec nic mi nezabera aby som schudla

7ivka777

Ahoj ,tak ja som mala podobny problem ako ty a nechudnes preto lebo velmi malo jes....pri tvojej vahe trocha ovocia a polievky nestaci, telo len vystresujes a zacne si robit este vacsie zasobi...ja som vyskusala uz od malicka velmi vela diet ale treba si precitat vela clankov aby si zistila ako telo pracuje a kedy chudne. Jednoznacne je potrbne zmenit stravu ale uz na trvalo, to neznamena ze jest len zeleninu alebo len ovocie je tam toho vela ale ak budes chciet blizsie rady daj vediet...no nic nejde rychlo a trvalo aj ked by som to rada tiez chcela

aluska

nikutasqo tvoj problem bude asi v tom ze ty jes na svoju vysku a vahu malo..nejes ranajky, jablcko je nic, polievka ok a vecera zas nic?tvoj problem je taky, ze kedze tvoje telo neprijma dostatok vyzivy, robi si az prehnane zasoby tuku...proste sa ti neda schudnut pretoze telo si robi zasoby este na horsie casy a nepusti ten tuk..proste mas totalne spomaleny metabolizmus...mozno by si mala navstivit doktora
a druha moznost je este taka, ze mas poruchu stitnej zlazy

nikusatqo

idem na socialnu a pedagodicku akademiu .. sice moznoze telesna mi nebude robit problemy .. moja mama je tiez pevna a dokaze urobit stojku na rukach .. size staci sa to iba naucit podla mna ...

paliiik

ja som pekne schudla 6 kg za 3 tyz. u teba to pojde lepsie,lebo ma z coho.ked to toho zapojis cvicenie paradicka.
1. si stanov ciel kolko chces zhodit trebars do vianoc to je skoro mesiac...
mne pomohla tato stranka,vela som si tam precitala a aj co maju forum ti poradia tak kukni na -odkaz odstránený- fakt ti odporucam,si mlada a pojde ti to hladucko,tak sa drzkaj.

Merenwen

Brušáky, kliky, drepy, všetko z čoho ťa bude niečo bolieť ti nepomôže. Tieto cviky sa sústredia na svaly, posilňujú ich a tým ich robia objemnejšie. Na schudnutie treba robiť kardio cviky, to znamená niečo rýchle, pričom nebudeš stíhať s dychom a vypotíš tony vody. Takto tvoj organizmus spotrebuje množstvo energie, ktorá sa odburáva z tukových zásob. Skús aerobick alebo beh- ten je však náročný na kĺby, takže neodporúčam. Klikni si na youtube a vyhľadaj si cardio workout. Určite ti tam niečo nájde.

suzenka

viacej sa hybat..pridaj cviky na cele telo..aspon co bude trvat 30 minut..

jedz viac krat denne, doobeda viacej sacharidy poobede zase viac bielkoviny, menej ovocia, kopec zeleniny,...a tak dalej

a mas vyhrate