Ako zabudnút

Príspevok v téme: Ako zabudnút
Mima_282

Ludia pomozte mi ako zabudnut na byvaleho s ktorým som bola skoro 4 roky a vymenil ma za inú ... Sú tomu sice uz tri mesiace ale nedokazem sa z toho pozbierat.Stale sa k tomu vraciam,neustale premyslam nad tym kde som som urobila chybu,keby som sa inak spravala,keby som niektore veci inak urobila.Kazdým dnom sa citim hrozne, a každy den placem uz mam pocit ze nevladzem.Najhorsie na tom je to ze nechcem sa chodit ani zabavat,nemam chut ani len vonku ist s kamaratkami,nemam ani chut jest ani nic. A co je horsie je to ze sa dozvedam ze tam kam chodil so mnou pred tym na nase miesta teraz chodi s nou :(((((((((( niekedy chcem zomriet radsej.... :(((((((((

nevladzem2

mna tak pustil k vode a neviem ani preco.proste zrazu chce byt kamarat.jaky on je frajer ked to riesil cez pokec jak pubertak.a to ma 30. som na tom presne ako ty.nemam chut jest,spat,absolutny nezajem o kamaratky,zo skoly ma vykopnu lebo som tam nebola mesiac,nedokoncim ani semester.je to onicom,neviem co so sebou

majo_sk

ronny26:

tak to je mile, ze si na ten moj pribeh niekto pamata a dokonca si ho vie priradit aj ked som tam pouzil iny nick :) vdaka ronny26 ;)

no k tvojej otazke: preslo uz dost casu, ale z hlavy som ju stale nedostal a asi ani zo srdca. Prestat niekoho milovat nie je len take jednoduche ako som si myslel, no ona je zmenena na nepoznanie a ludia ako je aj teraz ona ma ako sa vravi netrapia :) Nekontaktoval som ju, vymazal som ju odvsadial, dokonca uz ani nemam jej cislo (a neviem ako je to mozne, no uz si ho ani nepamatam a to som ho vedel naspamat). Ona sa pocas leta este snazila sa so mnou kontaktovat a to hlavne tak ze si ma chcela pridat medzi priatelov na FB. Myslel som vtedy ze mi to nic neurobi no po 3 ci 4 dnoch (ked som si cital ako je sa zase zahladela do ineho) som ju vymazal z priatelov. Potom som ju cele leto nevidel, snazil som sa zobudit a zacat zase zit, lebo mi to uz zacinalo liezt pekne na nervy. Naposledy som ju videl asi pred dvoma mesiacmi, ked sme sa nahodou stretli v meste a ona sa tam pri cigaretke objimala s jej novym priatelom (presny opak toho, ako mi vzdy hovorila ze aky su jej typ). Len som sa jej slusne pozdravil cau-cau a isiel dalej. Na to som vecer zase od nej dostal ziadost na prijatie medzi priatelov, no tu som uz odignoroval, aj preto ze mi to jej sestra neodporucala, ze by ma to len zranilo a ze tym sleduje len to aby mi ukazala ako jej je teraz super, ze ma noveho priatela a pod. Takze mam jednu super kamosku.. paradoxne jej sestru :) Kontaktoval som starych kamosov a kamosky na ktorych som sa kvoli nej vykaslal. ako som uz pisal.. sportujem, makam na sebe a hrozne ma chytilo fotenie, takze tomu sa teraz venujem. A ci ma nejaka ocarila? nevravim ze nie, ale nedokazem zatial ziadnej verit, stale si poviem ze mi to nestoji za to aby sa dalsia na mna vykaslala len preto ze sa prave zle vyspala.. takze kamosky mam, ale nic viac :) este som sa z toho nevyliecil (a to si priznam, lebo to tak citim), takze nechcem nic dalsie zacinat. A byvala mi uz zacina byt lahostajna. Uz si napr. velmi tazko spomeniem na hocijaky krasny zazitok s nou (a pritom viem ze ich bolo hrozne vela), s nou sa mi spajaju uz len tie zle chvile na konci, to ako mi to pokazilo zivot a ze som vlastne posledny rok premrhal trapenim sa pre niekoho kto si to nezasluzi. Presne pred tyzdnom sa ma pytala jej sestra ze ci ma to uz prebolelo a sice dost tvrdo ale pravdivo ako to citim som ju zaskocil tym ze to ze som bol s nou bol moja zivotna chyba :)
takze tolko o mne.. stale sa liecim, abstinencne priznaky uz nemam a dufam ze uz to dlho nepotrva a budem uplne vporiadku :))
Este raz vdaka za zaujem a za to spemenutie si na moj pribeh.. potesi to :)
pekny vecer

ronny26

majo_sk:

presne som na teba minule myslel, zeby ma dost zaujimalo ako pokracuje "tvoj pribeh" ...pamatam si ta (sice pod inym nickom), ked si zac.aprila pisal ako sa veci maju...no a chcem sa ta spytat ci si aj nadalej zostal taky silny a nekontaktoval ju alebo si sa postupom casu dostal do stadia ked uz nemas problem sa s nou stretnut, pripadne popisat?...no a este by som rad vedel ci sa za 10 mesiacov nenasla baba, ktora by ta "ocarila" a vytlacila z hlavy a srdca tvoju ex ?...inac mas moj obdiv za postoje, myslenie a byvala si raz bude pekne trieskat hlavu o stenu

tripi

boze dievky co tu nariekate? ze ste sa rozisli,ste same...a podobne veci? napisem to jednudocho: doba je ina ako pred 20 rokmi ked sa zena mala vydat,rodit deti,sediet doma,varit....teraz uz nieje byt single nieco zle,ale prave naopak! je to vysada :) uzivaj si zivot,cestuj,chod na brigadu do zahranicia,uc sa jazyky,trebars sa uc tancovat,proste rob nieco pre seba,naco by si vo vztahu nemala cas ani chut,lebo by si dokola riesila rozne "vztahove" problemy,alebo ked nie,tak by si ten cas venovala drahemu....sa uz uvedomte niektori ludia,chlapy/zeny boli su aj budu :D tak naco si robit vrasky kvoli dajakemu kto za to nestoji..........

majo_sk

mne sa skoncil 2 a pol rocny vztah vo february. Moja byvala zacala chodit na vysku a zrazu som bol nudny a viac sa jej pacili nocne zurky, party, alkohol, cigarety, kopec novych kamosov a tak v podstate zo dna na den bol koniec.. najprv sice prestavka z jej strany a po mesiaci ked som to uz nevydrzal, bol koniec. Totalne ma zacala ignorovat, nic ju nebavilo, nudila sa so mnou. Vsetko zo dna na den. Po mesiaci uz vraj bola zalubena do nejakeho svojho kamosa na intraku, sice to nevyslo pretoze on mal priatelku a rozhodol sa ostat pri tej svojej. Teraz ma uz moja byvala dalsieho priatela a nie je mi to jedno ked ich stretnem v meste. Ale.. preslo uz skoro 10 mesiacov a mam pocit ze sa z toho zacinam dostavat. Vies na co toto bolo vsetko dobre? Zacal som sa naplno venovat sportom, nasiel som si novy konicek a to fotenie, ktory si mozem teraz aj dovolit, kedze nemusim sponzorovat priatelku. Ak si myslis ze to rychlo prejde, nepotesim ta.. bude to este chvilu trvat, ja sam citim ze stale s tym nie som zmiereny. Ona sa zmenila na nepoznanie a ako som raz poznamenal.. \"keby bola takato ked sme sa spoznali, ani by som o nu neoprel bicykel\". Ale citim k nej stale zlost z toho co mi urobila, ako ma podrazila a dodnes mi to nevysvetlila a ani sa o to nikdy nesnazila.. len mi povedala ze nech mi povie hocico, nepomoze mi to.. takyto argument som dostal po rozchode. Chcela aj aby sme ostali kamosi, no to som ja odmietol.. a to viac krat. Podrazila ma a to jej asi nikdy neodpustim :) v tom je asi medzi nami rozdiel. Ale co som tym vsetkym chcel povedat.. ze nie si sama, co taketo preziva, ale bude lepsie, urcite nie rychlo alebo hned, to nepojde.. ale vylepsi sa to. Venuj sa sebe, rob to co si vzdy chcela robit alebo si nemohla. Tiez som mal myslienky ze uz nebudem nikdy stastny a pod. a to mam 27, ale uz na to nemyslim.. co sa ma stat, stane sa.. tak hlavu hore a hor sa do boja. zle chvile sa urcite budu vracat, ale stale budu menej a menej bolestnejsie a raz sa uz nevratia. Ja sam ich este obcas mam, ale vtedy si pustim hudbu, zoberiem fotak, alebo auto a vypadnem len tak von, alebo medzi ludi.. tam na to vsetko zabudnes :)
drzim palce a prajem vsetko dobre

ronny26

ze "najlepsie kusy sa minuli" :-))), to je dobre...velmi trefny prispevok, citit v nom nadych pozitivneho zmyslania co je asi to hlavne ak sa chce niekto odputat od minulosti...len tak dalej, jasne, ze vas cakaju lepsi, taki, ktori vas budu hodni a pri ktorych si na tych vasich ex ani nespomeniete, pripadne si len s ulavou vydychnete...takze myslite pozitivne, pozerajte dopredu a hlavne vsetko robte s usmevom na tvari a raz pride ten koho vas usmev ocari ;-)

mijuska

Ahoj mima. kd citam tvoj pribeb, ciastocne sa v nom vidim aj ja.Aj ja som tri mesiace po rozchode,aj moj vztah trval 4 roky.Presne viem, co prezivas, je to strasne.Ale vies co je na tom najviac smutne??? ZE my sa vlastne nicime kvoli niekomu, kto si to ani nezasluzi.Ved on si z teba robi srandu, a to svedci o jeho ubohosti, a chcela by si mat vedla seba v zivote niekoho kto by sa k tebe takto dokazal spravat??? Ja si tak obcas poviem, ze bud rada, ze to boli len 4 roky, co ked by sme sa zobrali a on by sa vyfarbil az vtedy keby sme mali uz aj deti spolu? to by bolo ovela horsie. Teraz sme mlade, mame moznost zacat odznova...poradim ti jednu ved. ak si moc smutna pis si dennik. Vsetko negativne a smutne co mas na srdci pis a pis a pis- Mozes do neho aj kreslit nalep si fotky bylaleho a oficialne sa s nim rozluc.Ja som to tak obcas robila, ked som bola sklamana v laske.Ak by sa ti chcelo precitaj si moj prispevok na tomto fore, uvidis ze mame cosi spolocne.So mnou nikam nechcel ist, stale sa vyhovaral aky je chory a teraz mi dokonca napise sms piatok vecer ze je na plese...taka drzost...najdeme si lepsich uvidis... ty mas len 19...ja mam 22, obcas si pripadam ze som uz stara pretoze noje kamosky na skole sa uz zasnubuju ale tak verim ze este nejaky mladenec sa najde:-)a ak pojdes na vysku, no fuuu to budu chlapi a este aj inteligntni:-))) tes sa ze budes single. pozri ja som na vysku prisla zadana a najlepsie kusy sa minuli a teraz musim lovit v inych vodach:-(((

nexus

ahoj Mimka , ja mam tiez take stavy...ze nikam ma to medzi ludi netaha...
ale doma sa trapit teda nieje to prave orechove...
ak chces, napis mi na mail...mozme sa nejak vzajomne povzbudit...

max2

Kolko sa uz schovavas a nikam nechodis? Mesiac, max. mesiac a pol si daj smutok, nikam nechod, bud doma a depkuj. Ale potom sa vzchop a zacni chodit von s kamoskami a kamosmi takym stylom, ze pojdes na hodinu dve, podla toho ako sa ti bude chciet. Ked sa ti nebude chciet, tak ich pojdes len pozriet na kratko napr. na tu hodinku, ale pojdes. A hlavne nebudes nic hovorit o rozhcode, ale netvar sa, ze si vesela ak budes smutna, nepretvaruj sa, ale hlavne vo vacsej spolocnosti nic nehovor o rozchode, nie pretoze by si to chcela zatajit, ale ked sa ostatni idu bavit, nekaz im naladu, jedine, ze by to boli tvoji mega dobri kamarati, ktori by to pochopili. Radsej sa ich pytaj, ze co maju nove a stale sa na nieco vypytuj. Uvidis, ze to pomoze aj tebe. Takze chod urcite tak dva krat do tyzdna na hodinku von aj ked sa budes bat, ze stretnes byvaleho. A ked sa na teba este raz spatne pozrie, povedz mu ze iba ubohy chuj sa po styroch rokoch tak pozera na svoju byvalu priatelku a nezabudni podotknut, ze si rada, ze ti ulahcil robotu a vykaslal sa na teba sam. Ziadne smutne pohlady nechcem vidiet, ok? Si hrda a silna aj ked o tom este mozno nevies.