Masticka na červenú ritku

Príspevok v téme: Masticka na červenú ritku
sharon stone

dobrý den,rada by som poprosila o radu,poradte mi nejaku masticku,alebo nejaký recept na červený zadok u 9 ročného chlapca.Lekarka nam predpísla mastičku Imazol,nezabrala,skusali sme pytiol,sudokrem,masticku s rybacím olejom,..uz mam pocit,ze neviem čo mu dat,aby sa zlepsilo. Niekde som čítala že je dobrá i mast z oblasti homeopatie Cicaderma...dakujem za vase nazory.

Ivka 1

Veľmi dobrý na riešenie podráždenej pokožky je aj Aloe Deodorant Ever Shield .
Ak sa používa preventívne, nie je čo riešiť.Pre detičky ak už je pokožka červená, bolestivá je veľmi dobrý krém
Aloe Lotion Obsahuje 66 % aloe , ktoré má výrazné hojivé účinky.

quako

Kamionisti si zapareniny riešia tampónom napusteným vodou po holení,príp.ústnou vodou.Je to efektívne a spoľahlivé,a hlavne to neupcháva póry a potné žľazy na podráždenej pokožke ako niktoré masti.

Petruška007

U nás doma je tiež číslo 1 Bepanthen krémik, máme ho stále kúpený, lebo je výborný na zapareniny, vždy to fajne ukľudní a vyhojí, využívame ho aj na rôzne ekzémiky, suché miesta, napríklad aj na ošúchaný noštek pri nádche, majú ho radi aj deti - sú škôlkari a už si ho aj sami pýtajú, keď ich štípe ritka, a občas sa zíde aj nám dospelým :)

maricenka

nam pomaha bepanthen. ked uz teda cervenu ritku mame... snazime sa tomu predchadzat. najma dokladnym utieranim pokozky do sucha do sucha.

lencika

Ahojte baby, ja mam velmi dobru skusenost s mastickou Bepanthen, teraz ma dcera 2,5 roka a to uz nema plienku a ma viac zaparenu ritku ako predtym takze ju vyuzivam aj teraz a som velmi spokojna

Bady

Dobrý deň,

milé dámy, ktoré chcete riešiť spomínaný problémik so začervenaným zadočkom..a nielen s ním ale so všetkými problémikmi ohľadom detičiek, či už vnútornými alebo vonkajšími...cez ekzémiky, štipance, začervenania, buchnutia, odreninky, popáleniny, opuchy až po chrípkové ochorenia, hnačky atď atď alebo v prípade prevencie (predsalen nastáva čas škôlok a škôl), môžete ma kontaktovať na danovamaria@post.sk ...v portfoliu mojej firmy mám úžasné produkty, ktoré sú dermatologicky testované s hojivými účinkami a dlhoročnými skúsenosťami s používaním. Nepíšem Vám, keby to nefunguje :)) Prajem pekný večer a teším sa na spoluprácu :)

ducci

ahojte, nam velmi pomohla masticka bepanthen - poradila mi ju kamaratka na ritku a za 1-2 dni zapareninky zmizli :)... teraz ju pouzivame aj ako prevenciu.