prevencia proti zapalu obliciek

Príspevok v téme: prevencia proti zapalu obliciek
wewusa

ahojte, pred dvomi dnami som prisla z nemocnice, uz druhy krat som mala zapal obliciek, prvy krat to bolo prec za par dni, no tentoraz ma to s vysokymi teplotami dostalo do nemocnice, doktor ma upozornil, ze sa mi to moze vratit, budem chodit pravidelne k urologovi odovzdavat moc, ale chcela by som vediet, co by som si mohla davat ako prevenciu nejake bylinky, vitaminy, nechcem ziadnu chemiu ale nieco prirodne. Nosim aj tielka a nepodcenujem obliekanie a aj tak sa to vratilo... Dakujem za rady

wewusa

mne doktor ani nepovedal akeho to bolo povodu, ale odspodu som necitila prechladnutie, nemala som ziadne problemy pri moceni ani nutkanie ani nic, len silna bolest v oblicke. teraz mi doktor nechal este tyzden antibiotika na doliecenie a potom budem preventivne tie caje s aloe. a dakujem za rady, dufam ze uz sa mi to nikdy nevrati, aj ked primar v nemocnici povedal ze to urcite nebude posledny krat, ale nerada by som prisla o oblicky... :(

Ivka 1

Zapal obliciek moze byt sposobeny aj bakteriami , nepises ci to nemalo aj takyto povod. V kazdom pripade je velmi dobre pritie caju aloe s liecivymi bylinkami a Aloe s brusnicou,ktore ma velmi dobre ucinky na urologogicke tazkosti. K tomu by som odporucala uzivanie Lycia- ma protizapalove ucinky a je to aj najsilnejsi antioxidant. Ak bol zapal bakterialneho povodu, bolo by dobre preliecit to propolisovymi tabletami. Je to
prirodne antibiotikum.

aluska

davaj si pozor aby si neprechladla odspodu..lebo zapal mocoveh emchura moze do par hodin prejst na oblicky...a kedze si uz mala 2 krat tak ti radim davat si velky pozor aby si neprisla o oblicky..lebo si na velmi dobrej ceste

mončika

Ahoj ja som tiež prekonala zápal obliečiek musíš dodržiavať pitný režim žiadne vitamíny z lekárne pretože to spôsobuje obličkové kamene všetko len prírodnou cestou tak mi to nakázal nefrológ... zápal obliečiek môže vznikať aj z toho ak máš v tele nejaký bacil ja som mala napr. z mandlí boli strašne hnisavé a dávno stratili svoju funckiu a len mi po tebe roznášali bacily a práve z toho mi to aj udrelo na obličky :/