výkrik DO ticha

Príspevok v téme: výkrik DO ticha
malickaA

nebavi ma život :( hovorim to že to tak citim,ale viem že by som si neubližila,,,,,,,,mam 15 rokov

v detstve moj otec tyral mamu,vobec nam neprispieval finnančne na naš život, rozviedli sa,moja mama venovala celý život len nam

pozviechali sme sa,,sme chudobnejši no mame sa super až nato že ma moj starši brat mlati,chdi do posilovne takže je dosť silny a ked ma udrie,mam na tvary monokle,je velmi agresivny:( neviem co mam robiť:(

celych 15 rokov sa trapim,sklamali ma najlepši kamarati,aj ked som dost oblubena v kolektive,mavam stavy že ma nikto nema rad

aj ked som mala chlapca musela som ho nechať pretože pri našich pomeroch ake boli doma to nebolo možne aby nam to vydržalo :(

prosim potešte ma aspoň nejakym milym slovom

malickaA

Ďakujem vam ,
plačem ked to čitam,ste velmi mili,potrebovala som už strasne dlho pocut nejake povzbudenie.....verim v to že bude lepsie,len uz niekedy naozaj nevladzem

malickaA

Ďakujem jajka001

mamina to vie,,vyčita mu to,vyhraža sa mu,,ale nič to nepomože, aj dnes mam celu opuchnutu sanku

čakam nato kým pride to lepšie, učim sa dobre,chcem vyštudovať a niekam sa dostať,odisť odtiaľto

meggy10

malicka ked sa ti nepaci ten zivot aky vedies ty si ho mozes este sama zmenit este ta vela veci peknych caka a neviem preco si nechala toho chalana. a brat ta preto bije lebo to videl u otca tak preto to robi aj on.

bingham

cicuska moja uvidis ze este bude supeeeer :))))

brat ta bije noo teeeda....ja keby som mal sestru tak aj zivot by som za nu dal ;)

nexus

ahoj malicka...prave preto, ze mas 15, mas vsetko pekne este pred sebou... mozes este vela dokazat a prezit vela pekneho...hlavne sa sustred na to aby si neorbila veci, ktore budes v buducnosti lutovat...uz to, ze sem pises, svedci o tom, ze si vnimava, citliva, a vies rozoznat dobro od zla, to si vaz a hlavne sa nedaj do nejakej zlej partie..
mas dobru dusicku a to co si prezila zle, ta posilnilo, tak si budes vazit vsetko dobre, co ta este len caka...
aj neprijemne obdobia obdobia z minulosti si clovek vazi, ked mu je fajn to dobre je potom vzacnejsie...
vydrz...a ten tvoj brat, to sa mi zda zly vtip, ze ta udiera do tvare...
urcite to povedz niekomu, komu doverujes, mas niekoho takeho? toto si nenechaj...

maruska76

malickaA, je mi ľúto, že v takom mladom veku vnímaš trápenie. Možno sa ti niekedy zdá, že ťa nik nemá rád, to je normálne, každý sa tak občas cíti, ale never tomu, nedaj sa tým zmiasť. Je určite niekto komu na tebe záleží, len to teraz nevidíš, nemusí to byť plná kopa ľudí, ale jeden dvaja určite sú a možno len nemajú čas dať ti to najavo, no ver, že keby ťa nebolo, chýbaš im. Má zmysel prečo si tu práve teraz a aj to, že sa takto trápiš. Uvidíš, že to bude aj pre dobro, raz to pochopíš. Len hlavu hore, usmej sa na seba v zrkadle, potom na ľudí na ulici,na mamu, aj na toho brata. Rátaj s tým, že zase bude zle, ale potom zase dobre :D. Prajem veľa šťastia a lásky od ľudí, ktorí ti ju túžia dať :D

jajka001

malicka, mas tazke obdobie, ale bude lepsie uvidis
snaz sa spravit skolu, najst si chlapca co stoji za to, zalozis si rodinu, budete stastni
a brat nech ta nebije, to nesmie, mama to vie? skonci v kriminale, mlatit mladsiu slabu sestru