gynekológ alebo prasa

Príspevok v téme: gynekológ alebo prasa
palo67

...ked mi priatel rozpraval tento príbeh,tak som spočiatku nevedel,či sa mam smiat,alebo plakať...ale ked som sa nad nim zamyslel a ani som sa velmi nemusel snažiť,stačilo si len seba predstaviť v danej situacii,v situacii manžela pacientky navštevujucej jednu bohom zabudnutu gyn.ambulanciu,kdesi na východe Slovenska a hned ma prešla chut na smiech...no ale nech nenatahujem,k veci...predstavte si ,že Vaša manželka leži na gyn.koze s roztiahnutými nohami a pri bežnej prehliadke ju lekar ohuri otazkami tipu ,,ste pri sexe vzrušená?ˇˇpokračujem....mala by ste pri sexe použivať kondóm,mám vám to nazorne ukazať ako sa použiva?....alebo,pri vyšetrení prsnikov,necha stat pacientku uplne nahu pred sebou,len v čižmach a sucho konštatuje,že je pekne opalená....pri odchode s ambulancie roztrasenej žene povie,že milovanie s nou by bolo zaujimavé....a ešte pár pikošiek by som vedel vytiahnuť,ale na to aby ste si na temu urobili nazor,asi viac netreba...podľa mňa ide o sexuálne obťažovanie ako sviňa a od človeka ,,najpovolanejšiehoˇˇ....

katka000

mne moj gynekolog pri vysetreni povedal, ze mam nadherny krcok maternice a dodal ze sa nemusim bat vysledku z cytologie lebo to vyzera dobre. ja som to vtedy a vlastne aj teraz brala ako normalne konstatovanie mojho lekara a mimochodom moj gynekolog je na muzov, tak preto to beriem takto

palo67

pre AdamKrt...pisať sťažnosť na úrad pre dohlad nad zdravotnou starostlivosťou je nezmysel,ak náhodou nevieš ako to vyzerá v gynekologickej ambulancii,opýtaj sa manželky,alebo nejakej ženy...spravidla v tej ambulancii je len lekár a pacient,myslíš,že tvrdenie proti tvrdeniu by niekoho zaujimalo?

palo67

pre janekMY33....dotyčných manželov poznam dlho,on je môj podriadený niekolko rokov a za ten čas som mal veľa priležitostí zistit,ako to je s jeho pravdovravnosťou...

Lost

AdamKrt, presne tak. A kludne to urobit aj teraz, cize ked je uz po incidente, pretoze predpokladam ze toto praktizuje aj na inych. A ked sa nikto neozve...

+ zobrat kartu okamzite, je vela inych, niekedy nesadne na prvy krat.

wildchild

Ak už teda nejaký muž vykonava tuto profesiu mal by sa chovat ako profesional nie ako uchylné zviera fuj...

ale iež je pravda že nie všetko musi byt pravda