Čo vás ako prvé zaujme Na opačnom pohlaví ?

Príspevok v téme: Čo vás ako prvé zaujme Na opačnom pohlaví ?
Kika:)

Čo vás ak prvé zaujme, pri pohlade na ňu/jeho ?
Alebo ste na niečo špeciálne zaťažení/é?
Pýtam sa preto, lebo ma to zaujíma...Moj priatel mi napríklad povedal, že sa mu na mne najviac páči moj zadok, a to čo mám v hlave(paradox?:D)....
Mňa na nom zaujali oči, postava, a povaha....
Čo si ako prvé všímate? zaujíma vás postava? alebo aký je človek povahovo ?
Jednoducho by som chcela vediet čo vás ako prvé dokáže zaujat, a čo vás drží pri vašom partnerovi ..napríklad že milujete na nom, že vás dokáže vždy podržat, rozosmiat, alebo tak ..:)
ĎAKUJÉÉM :)

lily77

No napriklad ja nefacim vobec, teda cigarety a ani moj priatel nie...a pravdupovediac ani jeden moj priatel nefajcil....nie je to moja podmienka ale tak vyslo asi. :O)

Kika:)

Ďakujem, ďakujem, krásne názory, fakt moc díki :))
Á mám otázku :-D
Ked fajčíte aj vy, tak vám moc vadí že fajčí aj váš partner? lebo ja fajčím, a doteraz som mala tiež partnerov, ktorý fajčili..tákže niáko sme si v tomto nevadili ...

aladin

u mna je to vzhlad :) čo prve tvar postava zadok a potom to po povahovej stranke :)ale samozrejme aj keby to bola neviem aka krasavica a proste bola by vulgarna fajčila by a tak dalej toto by ma nepriťahovalo nijak :)

xd

mna prve na chalani zaujme to, ci vonia, potom ake ma vlasy a potom vizualna stranka, ako je obleceny a pri nadviazani komunikacie si vsimam,ako rozprava, aky ma rozhlad a tak..:).. musim sa priznat ze sa mi scasti pacia aj metrosexuali,to ako sa o seba vedia starat..ale nie prehnane...milujem ked moj chalan pri mne vonia a ma dobre nastajlovane vlasy:) asi tolko

erťzťuu

no zadok..chlap musi mat dobry zadok ked nema..nema u mna ani sancu ...a tak isto sa mi musi celkovo pacit..vysoky..hnede oci atd :)

cecilka111

ahojte, ja si ako prve vsimnem celkovo postavu, ale zaujat ma musia oci a celkovo tvar. nemusi byt clovek krasny, ale musi niecim zaujat. a ako druhe si vsimam ruky s nechtami. ako pisala lily, na rukach vidis vsetko. a okusane nechty, ale neciste tak to ma vie naparit riadne =)
vnutorne vlastnosti si vsimnes az po tych vonkajsich, takze je logicke, ze najprv ta zaujme vonkajsok.
a osobne na priatelovi z vonkajska milujem medzierku medzi spodnymi zubami, ale nie tymi uplne vpredu, oci a nad hornou perou, teda medzi perou a nosom, neviem ako sa to presne vola, ale on ma tu cast tak ostro vyrisovanu...=)

maťka :o)

no tak mňa ako prvé zaujmú zuby.Musia byť zdravé a pekné.Všetkých svojich známych by som rozpoznala podľa zubov....