Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo mám robiť s tými nechtami ?!

Príspevok v téme: Čo mám robiť s tými nechtami ?!
Orihime

Ahojte. O mesiac mám Stužkovú a chcela by som si nechať narásť dlhšie nechty. Chcela by som francúzsku manikúru. Ale. Mám veľmi krehké nechty a je takmer nemožné ich mať dlhé, pretože sa mi vždy zlomia. Buď sa akoby natrhnú od kraja, čiže musím celý necht odstrihnúť, alebo sa mi odlupuje vrchná vrstva nechtu (nemôžem si pomôcť, vždy ju musím odstrániť) a potom je necht strašne mäkký, čiže sa opäť zlomí. Skúšala som ich máčať v olivovom oleji, v mlieku, pravidelne si ich natieram krémom. Moja strava je pestrá a zdravá, takže si nemyslím, že to bude v nej. A ozaj, často si nechty lakujem, hoci to vysušuje, vtedy sú akoby spevnené. Neviete mi poradiť nejaký recept? Najlepšie niečo domáce, nie z obchodu. Za pomoc Ďakujem.

bara017

skus si kupit lak Mavala vo Fannku.. velmi dobry, ja pouzivam ako podkladovy, ked robim francuzsku a mam ovela pevnejsie nechty
gelove nechty neodporucam

ojka

Mne osobne sa gelove nechty nepačia (: mne zabral z lekarne vyživový doplnok Kremík + H, a odvtedy nemám s nechtami problem (:

jaja:)

presne to je moj problem a ani spevnovac nepomohol som si kupila taky lak z lekarne a nic lakujem ale stale sa mi vrchna vrstva odlupi uz ej tomu tak rok a neviem sa toho zbait :( zacala som brat vapnik no zatial zmeny nevidim uz si s tym neviem rady

mirka 23

Alebo kokosový olej, tieto olejčeky necht naozaj spevnia, nielen naooko ako laky. Olivový nie je dobrý na takéto veci, má velku molekulu a nedostane sa do nechtu. A nemôžeš si dať gelove?

bodynka

skor by ti pomohol ricinovy olej, ale kedze mas malo casu ku si v drogerke spevnovac nechtov, taky lak a necht budes mat tvrdy a nezlomi sa tak lahko. A do mesiaca ti narastu aj dvakrat - ked sa nezlomia.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.