Mam pocit, ze moj zivot uz nema vyznam

Príspevok v téme: Mam pocit, ze moj zivot uz nema vyznam
mijuska

Asi pred 3 mesiacmi sa mi rozpadol vztah o ktorom som myslela, ze vydrzi navzdy. Je pravda, ze sme sa hadavali ale vzdy som to brala len ako obycajnu hadku, ktora prejde a vsetko bude ok.Vzdy sme sa pohadali len kvoli blbostiam. Je pravda, ze mam obcas komplikovanu podobu a casto som bola na svojho priatela zla, ale ked on ma uz v poslednej dobe nechcel nikam vziat. Mal dobry vztah s mojou rodinou a nase rande vzdy vypadalo tak, ze prisiel k nam a bol s mojimi rodicmi. U nas sa len zlozil do postele ked sa malo ist spat.Bolo mu u nas dobre, to som bola rada, ale uz so mnou nikam nechcel ist... Ani na ples ani do kina ma nezavolal, proste sa prestal uplne snazit.Cez leto sme sa velmi zle rozisli... bolo to scasti kvoli dovolenke na ktoru sme mali spolu ist, no nakoniec sme nesli...skoncila som s kamoskou na plazi a prve dni mi bolo hrozne... no neskor sa mi to zapacilo a zacala som rozmyslat nad tym, ze mi vobec nechyba.Po dovolenke som si chcela ujasnit, ci to bolo len tym prostredim, preto som poprosila priatela o cas...ten to ale vyriesil po svojom, zacal chodit von s inou a to bol vlastne zaciatok nasho rozchodu.Nas rozchod bol brutalny, nadavali sme si cez net, vycitali sme si vela veci a robili si napriek ked sme boli vonku.Mne bolo stresne, pretoze som si uvedomila ako velmi ho lubim a ze by som ho chcela spat, keby hned nasu pauzu neriesil s inou.Teraz ma uz inu holku, teda s nou sa vlastne rozisiel... uz dve holky mal od nasho rozchodu...mne bolo celkom fain pokial sa mi zas neozval... teraz sme boli spolu 3 krat vonku a mala som z neho pocit, ze sa chce vratit.Vsetky tie negativne pocity a depresia z rozchodu sa mi vratili, mam ho stale rada a mam pocit, ze rozchod prezivam zas nanovo... on uz asi nic nechce riesit, uz ho len bavi ma natahovat, chodi na diskoteky a zabava sa.. poradte mi co mam robit, mam tazku skolu ale ja sa nedokazem na nic sustredit, mam depresie, chyba mi a teraz ked som mala nadej, ze budeme zas spolu je to este horsie.. od rozchodu som pribrala 5 kil uz aj moje sebavedomie ide dolu vodou... obcas mam chut skoncit to bo fakt uz nevladzem... jeho bavi mi robit napriek a davat zbytocne nedaje, bo mu to lichoti... chcem ho spat no on mna uz zrejme neriesi... boli sme spolu 4 roky a mam pocit, ze uz sa nikdy nezalubim:-((((((ja stale dufam, ze nas osud spoji no on mna uz zrejme neriesi alebo sa o mna zaujima, len ked sa mu nedari..asi si ma chce udrzat ako poistku:-(((((

amina66

citam vase diskusie a vela z napisaneho je moja situacia, pocity. uz 9 mesiacov sa snazim "dostat" von z rozchodu (spravanie ex ku mne) a depresii, nechuti zit a byt zasa stastna. aj ked po rozchode vnimam veci inak a mam vacsie poznanie ale mam niekedy pocit ci mi to nevzalo viac ako dalo, mam ovela viac pesimisticky pohlad na zivot.
plus na toto sa mi podarilo uzatvorit, nemam chut s ludmi komunikovat (vzdy som bola tak trochu introvert ale mala som rada spolocnost). nemam ludom co povedat a niekedy ma to trapi lebo by som chcela. a moje problemy sa tocia stale okolo toho isteho a som z toho uz unavena a trapi ma ze neviem ako z tohoto kolotoca von. citam vselijake clanky o poznani, zmysle zivota a pomaha to ked to citam ale mam problemy najst moju cestu.

mijuska

Aj moj ex sa tvaril vzdy ze bol ten slabsi a ked nahodou prisla rec na to, ze by sme sa mali rozist plakal ako maly a tvaril sa ze by to nezvladol... a otirasol sa pritom lepsie ako ja a dokonca on bol ten co to def. pochoval... a vzdy sa pritom tvaril tak ze ma lubi najviac na svete a ze bezo mna nevie zit... este ze ten cas zahoji vsetky rany, i ked rada ho budem mat stale.. na tom sa nic nezmeni, bo sme zacili aj vela pekneho... treba len verit ze pride nieco lepsie co aj vydrzi:-)))

ShaulaThalit

ľudia často myslia na minulosť, ale nech je, aká je, je preč.

holky, netrápte sa pre to.
sú dôležitejšie veci. chlapa môžete stratiť a môžete si nájsť aj nového. ale ak stratíte zdravie, to už nikde nenájdete nové. preto otázku, týkajúcu sa vzťahov berte vážne, ale nerobte z toho tragédiu.

necakala

schelby - presne toto iste sa stalo aj mne..on neznasal klamstvo, vinil ma neustale z neuprimnosti atd...a nakoniec zistim ze klamal on...to co com zistila nebola nejaka hrozna vec, alebo ze by mi bol neverny, aspon nemyslim..ale ide o ten princip - obvinoval ma a tyral s tym ze nedokazem byt uprimna a on robil co sa mu zachcelo...a ja uz toho mam plne zuby...neviem co robit. povedala som ze je svina a ze ho nechcem viac vidiet.ale uz mi aj pisal ze mi vsetko vysvetli, ze mu mam prepacit....

necakala

ahojte..mijuska precitala som vsetky prispevky a tvoj pribeh..a nevidim ako sa to skoncilo..
ja sa nachadzam v podobnej situacii...rozpadol sa mi vztah s clovekom o ktorom som si uz zacila mysliet ze je ten spravny a jediny...taky na cely zivot...az kym som nezistila ze ma klamal..a pocity viny otacal proti mne a mna upodozrieval az som sa citila cely ten cas vlastne vinna ja za nieco co som neurobila...

Rika 65

dievcatka zabudnite na minulost a majte sa radi, nestoja za to aby ste kvoli nim trpeli. Teste sa a verte ze najdete lepsieho partnera v buducnosti.
Zo psa slanina nebude s tym mam ja skusenosti.Majte svoju hrdost a zacnite sa o seba starat.
S usmevom do noveho dna

mijuska

tak včera sme sa mali stretnut, nechala som to na neho, mal sa ozvat kedy ... vykaslal sa na to... citim sa hrozne:-((( NENAVIDIM HO...uz odteraz nereagujem ked sa mi ozve ani nedviham telefony... je to totalny HAJZEL...zrejme toto čo robi, je jeho pomsta...asi je konecne na case zacat novu kapitolu zivota, tato sa uz def. skoncila!!!

mijuska

moj ex vzdy reagoval ked som mu nieco povedala co bola pravda utokom... nikdy nevedel argumentovat. skratka odul sa a bolo...dnes mame na intraku akciu a ja som si trosku vypila vinka a ani neviem ako som mu zavolala:-((( neda sa to uz vratit spat... zajtra sa mozno stretneme a uvidim...viem len to, ze si potrebujem ujasnit ako to medzi nami vlastne je...ja sa teraz citim tak sama... aj teraz na akcii som sa nevedela uvolnit, myslela som na neho a nakonieć som odisla... co som sa mohla zabavit tak ja som sa zakuklila na izbe:-(((nebavi ma nic riesit, aj ten mily chalan je v pohode ale neviem ci sa dokazem stretavat... predsa len mu nechcem dat nadej i ked vie ako to je... viem len to, ze pri nom by mi urcite nic nechybalo...je to uplny iny typ ako moj ex. ten mal vzdy len recicky... sladkeeee recicky...baby nelutujte ten cas co ste stravili s byvalymi... bolo tam aj vela pekneho a preto ste boli spolu tak to neberte tak, ze to bola strata.. vela sme sa aj priucili si myslim:-)))

schelby

jedine co ma na tom vsetkom stve su tie stratene roky a tiez urcite aj stratene sebavedomie. Bez neho som mohla byt uplne niekde inde. Ale urcite mi to aj nieco dalo,len otazkou je ci mi to dalo viac ako mi to zobralo.