Mam pocit, ze moj zivot uz nema vyznam

Príspevok v téme: Mam pocit, ze moj zivot uz nema vyznam
mijuska

Asi pred 3 mesiacmi sa mi rozpadol vztah o ktorom som myslela, ze vydrzi navzdy. Je pravda, ze sme sa hadavali ale vzdy som to brala len ako obycajnu hadku, ktora prejde a vsetko bude ok.Vzdy sme sa pohadali len kvoli blbostiam. Je pravda, ze mam obcas komplikovanu podobu a casto som bola na svojho priatela zla, ale ked on ma uz v poslednej dobe nechcel nikam vziat. Mal dobry vztah s mojou rodinou a nase rande vzdy vypadalo tak, ze prisiel k nam a bol s mojimi rodicmi. U nas sa len zlozil do postele ked sa malo ist spat.Bolo mu u nas dobre, to som bola rada, ale uz so mnou nikam nechcel ist... Ani na ples ani do kina ma nezavolal, proste sa prestal uplne snazit.Cez leto sme sa velmi zle rozisli... bolo to scasti kvoli dovolenke na ktoru sme mali spolu ist, no nakoniec sme nesli...skoncila som s kamoskou na plazi a prve dni mi bolo hrozne... no neskor sa mi to zapacilo a zacala som rozmyslat nad tym, ze mi vobec nechyba.Po dovolenke som si chcela ujasnit, ci to bolo len tym prostredim, preto som poprosila priatela o cas...ten to ale vyriesil po svojom, zacal chodit von s inou a to bol vlastne zaciatok nasho rozchodu.Nas rozchod bol brutalny, nadavali sme si cez net, vycitali sme si vela veci a robili si napriek ked sme boli vonku.Mne bolo stresne, pretoze som si uvedomila ako velmi ho lubim a ze by som ho chcela spat, keby hned nasu pauzu neriesil s inou.Teraz ma uz inu holku, teda s nou sa vlastne rozisiel... uz dve holky mal od nasho rozchodu...mne bolo celkom fain pokial sa mi zas neozval... teraz sme boli spolu 3 krat vonku a mala som z neho pocit, ze sa chce vratit.Vsetky tie negativne pocity a depresia z rozchodu sa mi vratili, mam ho stale rada a mam pocit, ze rozchod prezivam zas nanovo... on uz asi nic nechce riesit, uz ho len bavi ma natahovat, chodi na diskoteky a zabava sa.. poradte mi co mam robit, mam tazku skolu ale ja sa nedokazem na nic sustredit, mam depresie, chyba mi a teraz ked som mala nadej, ze budeme zas spolu je to este horsie.. od rozchodu som pribrala 5 kil uz aj moje sebavedomie ide dolu vodou... obcas mam chut skoncit to bo fakt uz nevladzem... jeho bavi mi robit napriek a davat zbytocne nedaje, bo mu to lichoti... chcem ho spat no on mna uz zrejme neriesi... boli sme spolu 4 roky a mam pocit, ze uz sa nikdy nezalubim:-((((((ja stale dufam, ze nas osud spoji no on mna uz zrejme neriesi alebo sa o mna zaujima, len ked sa mu nedari..asi si ma chce udrzat ako poistku:-(((((

mijuska

Ja sa tak snaziiiiim...ale ked si poplacem je mi potom fain... najhorsie je ked zacnem spominat... na spolocne dovolenky ked nam to este klapalo, vtedy ma to akoze fakt moc zoberie... ale snazim sa teraz pozerat na to, co bolo v nasom vztahu zle a je mi lepsie...

mijuska

Dakujem bojovnicka... teraz vecer na mna zas dolahla depresia, aj som si poplakala ale ked som si precitala tvoj prispevok ako by si mi dodala novu silu.. naozaj, mas pravdu, nic sa v zivote nedeje len tak vsetko ma svoju pricinu a ja dufam, ze raz na toto velmi zle obdobie budem len spominat...kiez by to bolo uz coskoro. ja verim tomu, ze ma to rychlejsie prejde ak ho nebudem vidiet, vsak mne uz bolo celkom fain kym ma znova nezacal namotavat a neodkopol... teraz je na seba zrejme hrdy, ked zistil, ze by som ho este brala.. neznasam sa preto, ale aspon vidim kto v nasom vztahu bol ten co mal naozaj rad... lebo clovek ktory lubi nedokaze takto vedome ublizovat a tesit sa z utrpeia druheho, teda aspon toto je moj nazor

bojovnicka

zlatko,ty sa preber,naco ti je taky chlap,ved ty si na tomto svete jedinecna osobnost,ty sa nevracaj do zadu,zivot ide dopredu,ty neregistrujes znamenia z vrchu?ktore ti hovoria,upozornuju ta ,ze s tymto clovekom si pokazis zivot?Vydr,cakaj,ver v seba,po kazdom rozchode pride nieco lepsie,tak bud trpezliva,pockaj si na to nove a dobre,nevracaj sa do zadu k tomu,co uz raz nefungovalo.Prajem ti stastnu buducnost.Ver mi ona pride.

mijuska

Ja som si vedoma toho, ze chlapec sa len bavi a ze si je mnou az moc isty.. i ked mu davam dovod na ziarlenie, mala som asi na mesiac fesaka s ktorym som chodila von, aj sa mi celkom pacil a trosku mi pomohol zabudnut ale bol to len taky osial, ktory ryhclo vyprchol:-(((vtedy sa o mna byvaly moc zaujimal, pisal mojej kamoske, koho to mam a aj mne pisal, ze mu vadi, ze s niekym chodim.. min. tyzden bol na plese s jeho frajerkou, teraz s nou uz nechodi a vtedy mi pisal z plesu, ze sa nudi a ze ples so mnou bol na nezaplatenie...
keby sa tak nespraval, ja by som bola uz ok.. ale on vzdy pride , da mi nadej a necha mi zas v smutku a on sa ide bavit... chodim von s kamaratkou, snazim sa zabudnut ale ona ma uz tiez priatela a ja si pripadam ako opustena dusicka... vzdy bol moja opora a teraz pomaly citim, ze sa nemam u koho podrzat:-((((pocit, ze nikomu nechybam, nepobozka ma, je mi z toho strasne...

theoleander

Preboha ved si uži slobody,využi to a venuj sa konečne svojim koníčkom.Nikdy nepochopím prečo je dobre tak sa niekoho silno držat ved máš svoju hodnotu a tým že mu vždy skočíš /chápem lebo ho stále a velmi miluješ/nie si prenho "atraktívna už".Ale to cháp v tom zmysle že si to neváži,nech trochu bojuje o Teba nech si zažiarli, povedz mu že teraz nemáš čas si zaneprázdnená nech trochu zapne mozgom či aj Ty nemáš niekoho,nech má strach.predsa nebudeš mu služit a počuvat ako dovernica a tvoja láska ktorého miluješ s inou bude chodit.

Možeš niečo aj vymysliet s niekym sa spoznat chodievaj niekde a spoznávaj nových ludi nové možnosti rozvýjaj seba vzdelávaj,atam spoznáš niekoho a ak ho velmi miluješ tak skus ist s nikeym tam kde on je a vyskušaj jeho reakciu ak Ta uvidí s iným mužom , asi si bol už s Tebou velmi istý a nemá o čo bojovat,si myslí.predsa roky, no ja Ta obdivujem uprimne.neviem si predstavit aby u mne prespával a atd

Tvoj život má velký zmysel a ak bol to tvoj prvý a si predstavíš čo by bolo keby si ho nikdy nestretla tak ani nevieš aké to može byt s iným nevieš to porovnat.S iným možno este lepšie.

Vieš kolkým mužom sa páčiš ani len netušíš, ak by si ho nestretla stretneš iného , vidím si dost spoločenská ,plesy atd, to je ok tak chod, ale ak ho miluješ a cítiš že aj on, tak potrebujete len prestávku ,kamoška rok mala prestávku zrutil sa jej svet a dnes žiju v manželstve.

osobne si myslím že po takom dlhom čase chlapy sa zlaknu že niečo teraz by už malo príst svadba či" čo" možno aj ty si jeho prvá, priliš dlhá doba ak si rozumiete už neviete si nič nové dat,lebo možno už by dieta v manželstve bolo pokračovaním tvojho príbehu.Myslím prázdno vzniklo u Vás ale ani jeden z vá s neurobil chybu pritom.