ako sa rozhodnut-priatel

Príspevok v téme: ako sa rozhodnut-priatel
zmätena88

mam priatela s ktorym som uz vyse roka ale nie som velmi vo vztahu stastna je dost ziarlivy ja si nemozem pozdravit s nikym ale ked jemu napisala jeho byvala tak bolo vsetko ok,,, rad si vypije s kamaratmi ono by mi to nevadilo ved kazdy si raz za cas vypije ale on nevie kedy ma dost a potom ho niekedy nevidim aj cele dni lebo zaspi a nic ho nezobudi,, mi hovoril ze chcel prestat fajcit aj pit odo dna mojich narodenim ktore som mala pred dvoma tyzdnami ale nic sa nezmenilo fajci dalej a vcera ani za mnou neprisiel lebo doma spal opity dnes mi cely den vyvolava ja mu nedviham mi napisal sms aby som mu to prepacila a ja som mu odpisala co si myslim a zatial sa mi neozval,, neviem co mam robit mam pocit ze on sa kvoli mne menit nechce je mu jedno co ja prezivam hlavne ze on sa ma dobre,, uz som mu najmenej trikrat dala ultimatum ze ked mi to este raz spravi tak sa s nim rozidem ale ani to na veci nic nezemenilo a myslim ze ani nezmeni ,, rozmyslam ze uz mu sancu davat nebudem ze uz to ukoncim navzdy co by ste mi na po poradili??????

Liana...323

Nezmení sa, kým sa nevybúri, nevyspeje... To môže trvať pár rokov, ale aj navždy. Otázka je, či chceš čakať a riskovať, že sa to zmení. Na tvojom mieste by som sa naň vykašľala, veď na svete je mnoho lepších mužov a ty si predsa zaslúšiš normálneho. Alebo nie?