komplexy...

Príspevok v téme: komplexy...
jessicaa

ahojte vsetci...musim sa priznat ze mam strasne komplexy zo svojho vyzoru...paradox je ze vsetci mi hovoria ze som velmi pekna...ale ja si neverim...vobec...s tymto problemom bojujem uz dlhu dobu a nedokazem ho zvladnut, prekonat tie pocity co su vo vnutri...ked sa pozriem okolo vsetky baby mi prijdu krasne a ja som ako spata...chcem mat uz konecne sebavedomie...vyjst na ulicu a povedat si..vyzeram dobre...moje komplexy su spojene s prsiami..mam dvojky a podla chlapov su to male prsia...teda podla vacsiny...viem ze sa mi uz nezvacsia lebo mam uz 19...20 na krku...co mam robit pre zvysenie sebavedomia..? prosim poradte mi...

zuzic

jej binghamko dakujem (neviem ako sa kresli cervenajuci sa smajlo tak len taky normalny:) bodaj by si mal pravdu:))

max2

Baby, prosim vas, dvojy prsia su fajnove prsia. Su baby, co maju prsia nulky a ziju normalny plnohodnotny zivot. Takze dvojky su uplne idealne.Z prs komplexy nemajte, jasne?

Deee

aj ja mam dvojky a teda som este nepocula, ze by sa take chlapom nepacili...ak sa na svet usmejes mozno sa aj na teba usmeje nejaky pekny chalan