cvičenie

theoleander

preboha si cvok , To si neviem predstavit,cvicit by si mala podla toho co cvicis v akych zostavach a na co ci na chrbat lytka zadok stehna a nie podla toho ako dlho musis cvicit.Nie cas ma byt smerodajny ale pocet odcvicenych zostav a mala by si sa sustredit na to aby si dokladne ich odcvicila aby si citila prijemne palenie cize pracu svlaov a nie sledovat cas.

Osobne si to neviem predstavit.Ak to robis nasilu to nie je dobre.Po case dosiahnes opacny efekt, lebo nepocitujes slast,prestanes a vobec nebudes cvicit.Kazdy druhy den dokonca ak som nemala chut tak som vynechala telo citi kedy potrebuje oddych potom to nema efekt.Ale vobec nikdy som sa neraidila 4asom a vobec si neviem predstavit cvicit hodinu iba ak relaxacne cicenia ,joga streching, na prekrvenie svalov, ale posilnovat tak dlhoto nie.priemerne patnast, dvadsiatich min skoncila som Co cvicis a ako je dolezite a nie to ako dlho musis ale dlhsie obdobie a uz vobec nie kazdy den ale trikrat tyzdenne lebo sa ti to sprotivi.sice uz dve roky nerobim nic koli chorobe,ale dlhodoby a pomaly efekt je lepsi.A tiez male zmeny aby ta ten stereotyt z cviceni neodradil,sice kazdy ma inu povahu mozno dlho vydrzis to iste ale male zmeny ta osviezia. A najlep3ie je kombinacia viacerzch sportov napr beh posilnovanie joga streching aj plavat, co rada robis.

drobeeec

no venujem sa aeróbnej aktivite, rýchla chôdza, beh, steper, rotoped, aerobic...stalo sa mi asi dva krát, že mi prišlo ťažko po cvičení, pri tom necvičím sýta, jem tri hodiny pred cvičením...možno som si to len začala namýšľať, že som srdce nejak preťažila a z toho mi bolo blbo...neviem, ale inak rada cvičím, aj sa cítim lepšie...a cvičím za cieľom úbytku tuku, nie pre svaly

januska338

Samozrejme ze sa po cviceni moze citit zle...napr o pretrenovani ste nikdy nepoculi? nic sa nesmie prehanat..cvicenie musi byt nacasovane a musi sa k cvieniu aj vhodne stravovat,,pred aj po! pokial chce dostiahnut naozaj ten efekt, ktory si urcila...

tilka

a čo cvičíš vlastne? máš nejake len tak náhodne cviky alebo zostavu? ja cvičím jogu aj 1 1/2 a citim sa vybborne. To som este nepočula, že po cvičení sa niekto citi zle. Akurat kamaratka si s 5tibetanmi pokazila chrbat. Musela chodit na rehabku.

Denz

cvicenie by nemalo ublizit.....ak to neprehanas az do krajnosti....
Ved clovek sa po namahe citi lepsie a privodzuje si lepsiu naladu....
a ak by kazdy makal ....nebolo by depresie.