Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cestovanie

Príspevok v téme: Cestovanie
Lost

Je tu nejaky cestovatel?

Zaujimali by ma nejake tipy kam ist na dovolenku, alebo dobrodruzstvom.

Zatial co som len tak pozeral napadol ma Egypt-Jordansko, Amazon, Makcu Pikcu, Cina, Vietnam, Sibir, Safari, alebo este USA...

Zatial som necestoval este nikde, takze nie som si isty co vsetko by to obnasalo.

Dik

smajliQa

ahoj lost :) nejako podozrivo ta to tu bavi furt :)

ja milujem cestovanie, a cestujem priserne rada :)
co keby si nam napisal kde si bol odvtedy co si zalozil tuto temu???
nemusime ti zbytocne radit :)

ale ak si naozaj nikde nebol.... zacni Prahou...
Ja som bola v Prahe nespocetne krat a vzdy sa tam rada vratim... Praha je uzasna... to by bol bod cislo jedna, ak by som este nikdew nebola...

lost

joo, to je nieco ako jeden kamos urobil :)
ze: vimeo.com

ale to tancovanie je super :)

tam ma aj ine pekne videa ktore mozu inspirovat ak by niekto chcel :)

lost

A co v Nemecku? :)

(no ja chcem vidiet snad vsetko co sa vidiet da :D nenapada ma miest oco by som nechcel vidiet, lebo v podstate... je to jedno :) vsetko je zaujimave, aj fyzikarka z gymnazia, ako vyzera teraz atd :D aj zubara, lebo mi vypadla plomba vdaka pelendreku, ach jaj, to bol najdrahsi pelendrek v mojom zivote :D )

cestovatelka

môj zoznam:

lost

Nemecko

:D na začiatok stačí, potom čo ja viem Maurícius, nejaký kus Afriky, Jamaica? :) Hlavne to Nemecko je môj cieľ č. 1

lost

USA
Maldives
Caribbean
Machu Picchu
Egypt
Africa
India
China
Siberia
Japan
Antarctica
Belize
Costa Rica
Thailand
Vietnam
Australia
Germany
France
Russia
Grand Canyon, Las Vegas, Mojave Desert, Route 66, New York, National parks,

Cruise

Pyramids, Nile, Petra
Victoria Falls
Taj Mahal
Great Wall
Cold
Tokyo

Highways
Paris

kratsi zoznam (musel by som ho aktualizvoat :) )

a ty mas nejaky "To Do List" ? :)

cestovatelka

Ja som dávnejšie bola v Prahe, veľa si toho nepamätám, iba že by som sa tam chcela ešte vrátiť, takže asi mi tam bolo dobre :D A potom v Taliansku v Toskánsku a tam bolo úúúžasne! Tie malé mestečká ma nejak nezaujímali, ale ako sme chodili autobusom a okolo bola príroda, to bol krásny pohľad + výhliadkové veže tiež a Elba, jeden krásny ostrov. Čo ma nezaujalo ani trochu bolo Miláno. Aaaa ešte cestou do Toskánska sme išli cez Rakúska, tiež krááásna krajina, zastavili sme sa v nejakom malom meste, tiež pekné bolo, príjemne pôsobilo a to napriek tomu, že pršalo a nemali sme dáždniky!!! :) :D