Cestovanie

Príspevok v téme: Cestovanie
Lost

Je tu nejaky cestovatel?

Zaujimali by ma nejake tipy kam ist na dovolenku, alebo dobrodruzstvom.

Zatial co som len tak pozeral napadol ma Egypt-Jordansko, Amazon, Makcu Pikcu, Cina, Vietnam, Sibir, Safari, alebo este USA...

Zatial som necestoval este nikde, takze nie som si isty co vsetko by to obnasalo.

Dik

cestovatelka

vďaka za typ, hneď mám tu stránku v záložkách, lenže ešte mi chýba rok do toho, aby som mohla ísť :) zatiaľ budem len snívať :D

lost

hmmm, zaujimava tema :)
(sranda ze som od toho momentu co som toto zalozil, pred 1,5 rokom nikde nebol :D )
ale ten zoznam co BY som chcel vidiet sa mi rozsiril :) tak aspon nieco :)

a kto kam uz cestoval a pacilo sa mu tam ? :)

ivanka21

ahojte, ja by som tiež rada cestovala, len ani nie je ským..spolužiačky na vš, akosi sa im nechce, ani nie je kedy, ja by som aj normál cez týzden niekam vybehla napr: do prahy..ale čo ked oni nie.. :(, to cestovatelka: ja som našla v katolíckych novinách túto stránku www.aupair-nemecko.cz, ale nemám skúsenosti.

cestovatelka

Ja by som veľmi chcela ísť niekam, ale na vlastnú päsť, nie zaplatiť si dovolenku a CK sa o všetko postará, to nie. Mne by sa strašne páčilo ísť napríklad bývať aj do rodiny, škoda, že nie sú také stránky, kde by sa dalo vybrať rodinu... oni by na tom trocha zarobili a zároveň by sme spoznali nové krajiny a kultúry, príp. si zlepšili jazyk. :) samozrejme, len niekde tu do okolia na začiatok :)

happi:-)

aj ja som zato,aby si si najprv prešiel Európu,okúsil dobrodružné cestovanie, nabral skúsenosti a až potom sa vybral ďalej. Cestu Ba-Paríž som absolvovala cca pred mesiacom a vcelku odporúčam-nenáročné a zaujímavé

Lost

Ano, chapem.. EU bude fajn zaciatok. :)

Inac, ake skusenosti maju ti skusenejsi?

Celkom ma to zaujima, nie ze by som chcel byt tvrdohlavy, ale aby som pochopil ze co vsetko to obnasa a podobne :-)

Mozno ten sok z inej kultury ?

katka...

Kedze si este nikde nebol, tak zacni najprv s Europou, popripade ten Egypt. Myslim si, ze Cina, Juzna Amerika a podobne su pre skusenejsich cestovatelov.

Lost

Cize tym Egyptom? :)

Mozno by este Pariz stal za preskumanie, alebo taka cesta Pariz > Bratislava

Preco je vhodne zacat menej vzdialenymi destinaciami ?