Ake mate skusenosti s O2?

AdamKrt

lost:

zaujimalo, co to ma spolocne so Slovakmi ? Pijes nieco ?

Tu mas maly trh a chyba tu poriadna konkurencia. Keby tu bolo 5 dalsich operatorov, neboj sa, ako by sli ceny dolu...

Lost

AdamKrt, a vies preco ma zakaznik minimum, ze ano ?

Ak nahodou nevies, alebo iny nevedia tak poviem: Slovaci su uz raz taki, nechaju sa zdierat a este su aj cely stastny z toho.

Je to krute, ale je to tak!

Venice

ja som do O2 presla niekedy okolo leta...mala som strasne vysoke faktury u Orangu a pritom som ani dokopy nevolala, len ked som potrebovala zakladne veci...ale z mojho zakladneho 500 skoveho pausalu(uz neviem presne aky to bol)bolo vzdy zrazu okolo 2000sk a nevedela som to pochopit...tak som persla do O2, nikdy sa nevysplham nad 20 eur a to volam vkuse, ako chcem, komu chcem kedy chcem:)ja som spokojna

AdamKrt

Znamy si bral od Tmobilu nejaky telefon, kde mu o neceleho pol roka konci viazanost. Chcel sa vyviazat a myslel si, ze zaplati pomernu cast. Figu borovu, vraj by zaplatil cca cez 10 000 korun. A pritom ten mobil nic moc, len bol drahy. Este ani poriadne to nevie chodit do setriaceho rezimu. Dobry hnus tie zmluvy na viazanost. Operator ma z toho same vyhody, zakaznik minimum.

cajik

Dik vsetkym :) Ja mam t-mob ale nepacia sa mi vysoke ceny, pride mi to prehnane.. vzhladom na to, ze vidim ze O2 ma ovela nizsie a napriek tomu funguju :). Sice ma mrzi ze nemaju telefonu za 1 eurov, ako Tmobile, ale prezijem to.

happi:-)

minuly rok vsetci okolo mna prechadzali do siete O2, aj ja som nad tym uvazovala. V T-mobile som asi 10 rokov a ziadne vyhody mi ako vernemu zakaznikovi nedaval, len tym novym. Ked mi volali, ci chcem predlzit zmluvu, tak som im to povedala, okrem toho nemali v ponuke ziadny zaujimavy telefon. Pani ma dlho prehovarala, az sa ma súytala, co by som si teda priala, a ja som len tak vystrelila, ze k mojmu pausalu 100 Viac by som chcela dalsich sto minut a minimalne 50 sms do vsetkych sieti, za cenu, ktoru platim povodne. A ona, na moje pocudovanie povedala, ze v poriadku:-)
Ked to zhrniem-mam 200 volnych minut do vsetkych sieti, 200 vikendovych minut po prevolani pausalu, 70 sms sprav, 1G dat za 26,50€. A z tejto sumy mi polovicu preplaca v ramci akcie zamestnavatel

Lost

do vsetkych sieti v ramci SR...
bola to ta vianocna poukazka 199sk za 100 volnych minut, na 2 roky :)
vyzeralo to lakavo

AdamKrt

100 minut v Tmobile za 200 korun ? Do vsetkych sieti, ci do siete Tmobilu ?

V O2 sa da aktivovat balicek, kde za 3 eura mas 100 minut do O2 siete, alebo za 10 EUR 100 minut do vsetkych sieti.