ako to napravit :(((

Príspevok v téme: ako to napravit :(((
hotova :(

posim vas o radu co mam teraz robit.mala som priatela vsetko bolo okej dovcera.bol vonku a stretol sa s mojim byvalym spitym namol a ten mu nakecal vymysly. keby ze pravdou ma chce ociernit tak okej ale on si povymyslal veci.je to zakomplexovany kreten.a navyse na mna nastvany pretoze som dala prednost mojmu priatelovi (teraz uz tiez ex) pred nim. moj teraz uz ex sa o tom nechce bavit a stoji si za svojim ze ostaneme kamosi.ja nechcem byt "kamoska" preboha lubim ho.a to co sa mu dostalo do usi nie je pravda. co mam zrobit?? ja ho chcem spat :( ako na neho ist? dat mu chvilu cas a potom alebo co. prosim fakt som rozbita

slniecko1992

Hotova poviem tilen jedno..vzta je zalozeny na dovere obidvoch partnerov..ak ti takto nedoveruje nasnaz sa uz...daj mu zbohom ty ak sa bude chciet vratit ): ja viem ze to boli...myslim ze isto mas okolo takych 15 rokov...toto nieje laska...keby ta skutocne velmi lubil tak by sa prisiel o tom vsetkom s tebou porozpravat...a na ten mail co ti odpisal jednoduche je to uz jasne...mas na lepsieho chlapca ((:

hotova :(

hura doslo mu.ze ked sa zamyslel ta fakt mu doslo ze bludy.len ten moj ex tam nakecal ozaj take veci co su lahko overitelne u kopy ludi. a prisiel by na to ze su to somariny skor ci neskor. dakujem vam :)

cajik

Lost :).

...
Myslim si, ze ti za to nestoji, ked da na hocijake reci.. Keby ta fakt lubil, tak by ti odpustil aj veci z minulosti, a k tomu by neveril kazdej bachorke co pocuje.

Filipka15

to co je za magora toto? Da na hocijake reci??
Ty uz si spravila max,co si mohla-mail si precital, dalsi krok je na nom. Byt tebou, uz sa nesnazim-vlastne ani nemas preco,ved si nic zle nespravila.A ked to on nevie-jeho smola

alzbee

No tak mi to pripada, ze hlupi su obaja...tvoj prvy byvaly zato, ze tara hluposti a tvoj druhy byvaly zato, ze tym hlupostiam hned uveri a neda si od teba nic vysvetlit. Ved lubit znamena verit...samozrejme mohol mu dat ten prvy byvaly cervika do hlavy, ale hadam ked niekoho uprimne lubim, tak sa v prvom rade spytam jeho, co je na tom pravdy...

ojka

ak má aspon trochu rozumu, tak predsa vypočuje aj tvoju verziu, že čo je a čo nie pravda.... ak da na niekoho reči a definitivne sa s tebou rozide, tak ti fakt nestojí za to ...

AdamKrt

Povedz mu, ze si si nemyslela, ze je taky hlupak co narazi na neprajne reci niekoho, kto chce druhemu vztah rozostvat nepodlozenym ohovaranim.

Vymysliet si moze ktokolvek, cokolvek.