potrebujem radu/

Príspevok v téme: potrebujem radu/
muckaaa

mam 20 rokov,moj problem sa tyka hlavne toho,ze mam suchu plet,obcas sa mi supi,tvoria sa mi na nej male vyrazky hlavne na licach, ktore su na dotyk neprijemne,pouzivam make-up manhatan- powder mat- najskor mi vyhovoval ale teraz sa mi zda,ze z neho sa mi vysusuje plet,otazky su:

1.aky krem pouzivat? zatial pouzivam len niveu intenzivny hydratacny.staci mi obycajny krem z drogerky,ziadne vichy atd. mala som aj vichy aj biodermu, ale je to len o znacke o nicom inom...

2.aky make-up pouzivat?taky ktory je skor nestieratelny a kryci...

3.ktory zinok je podla vas najlepsi?ja som si kupovala walmark tablety,ale nic moc.

4.okrem zinku by som chcela vyskusat aj kokosovy olej,lenze na nete je ich vela a potrebujem vediet ktory je ten NAJ.

tak vas prosim o vase skusenosti a rady.clekovo by som chcela zmenit kozmetiku ktoru pouzivam,ten krem,make-up pripadne nejaku pletovu vodu :)baby radte

náhodná

Ahoj,ak chceš radu potrebujem viac informácií o tvojom probléme. lebo to nie je len také jednoznačné.Môže tam byť viac faktorov ktore to spôsobujú. Keď mám poradiť, musím vedieť viac. Napiš mi. taracentrum@centrum.sk