Mám problém za ktorý sa dosť hambím! Chcela by som aby ste mi pomohli!

Príspevok v téme: Mám problém za ktorý sa dosť hambím! Chcela by som aby ste mi pomohli!
ach gramatik

ahojte... no pre mnohých je to samozrejmosť ale pre mna je to dosť hamba! ja neviem gramatiku a to mám 17!! robia mi problémy y a i.....dosť sa za to hambím hlavne v škole:(.... ja už pri tabuli keď mám napísať nejaké slovo už sa stresujem a neviem aké y i.. tam mám dať! s pamäťou nemám problémi učto. ekonomika matika také mi ide.. ael gramatika ...0 bodov! chcela by som sa to nejak doučiť hm hm základnú.. keby ste mi poradili nejakú knihu... kde to je veľmi dobre vysvetlené gramatika ja by som si ju kupila a študovala sama lebo je to dosť otrasne:( a trápne.. dakujem máte nejaké nápady?

zuzic

ja som sa z tohto ucila na prijimacky zo sj slovencina.vselico.com ...nie je to nic moc ale to ma tak napadlo...ale ako bolo povedane skus nieco o gramatike v knihkupectve a citaj knihy. to naozaj pomoze ked sa ti to dostane do oci...ale netrva to chvilu..

jajka001_

nic si z toho nerob. vela vs vzdelanych ludi neovlada gramatiku.
co sa tyka ucebnice, to sa opytaj v knihkupectve.

cajik

Podla mna by si mala vela,vela citat a skus pisat. Zober si hocijaku knihu a opisuj text. Mozno to len potrebujes dostat do cviku, casom sa to automaticky naucis, nevzdavaj to