posledne kramy pred tyzdnom a teraz dalsie?

tojejedno1

No dneska bola u gynekologicky... Hned prva gynekologicky bola, ze ci nie je tehotna lebo ze vtedy to byva, no ona povedala, ze nie tak jej spravila sono a nic nebola tehotna... tak jej povedala, ze ma nejaky zapal a dala jej tabletky ...

ellyy

to sa stava a je to dokonca velmi bezne medzi dievcatami ja mam vela takych kamaratok a dokonca aj mne tak haprovali sem tam...ide urcite o hormonalny problem, nech zajde ku genykologovi a ten jej urobi zopar testov..a hormonalny profil, to znamena ze pride na krv a tam jej zistia hladiny hormov:-)) to je vsetko a potom pride liecba:-)

tojejedno1

Vzdy sme isli iba s kondomom, vzdy som kondom kontroloval takze... ale clovek nikdy nevie... uvidime co zisit zajtra gynekologicka ...

aluska

nuz mal si sa nad tym zamyslat ked ste sexovali...teraz je uz neskoro...moze mat aj cystu, moze mat aj nejaky zapal, ranku na krcku maternice...diagnoz je strasne vela..

tojejedno1

Zajtra ide na 100%, len chcem vediet co to moze byt lebo tu som nasiel jeden clanok www.omimine.cz tak sa bojim toho najhorsieho kedze ma 17 rokov ...