chripka

Denz

zuzic- no...ale mala by si byt teraz v postielke a dobre sa vypotit:)
chripka je svina a ak ju prekonas bez vylezania.....
sup do postele:)
ja som zatial v pohode:).......som tomu nechcel moc verit,ale zabralo mi kolodne striebro:)))
vsetci okolo mna uz v chripke a ja nic :D
Ale mozno ma to tiez lizne :))

zuzic

denz: no vidis:) dufam ze ma to len lizlo a teraz da pokoj:)) pila som tie cajiky uz mi zacinaju liezt na nervy stale berem si ich aj do skoly lebo mi vypadava hlas a teraz musim vysvetlovat uciva kedze je stvrtrok a bez hlasu je to tazsie:))no a predvcerom som si akurat zrazala horucku paralenom a dala som si dnes rano proti bolesti hlavy...ale inak v pohode...dnes pohodicka, hlava len rano, hrdlo tiez len rano a kasel...:) ty si dufam zdravy...

m4k

hovori sa ze neliecena chripka trva 7 dni a liecena tyzden..

Proste budes musiet ten cas lezat v posteli a pomahat svojmu imunitnemu systemu, lebo len od neho to zavisi..

Lieky na to urcene iba zmiernuju priznaky, neliecia, rovnako ako aj caje, aj ked nemozno upriet vyznam mnohym latkam, ktore zvysuju obranyschopnost organizmu.. Inak s tym cesnakom by som to velmi neprehanala, je to sice skvele prirodne antibiotikum =) ale je pravdepodobne ze si v poslednom case vela nejedla a mohol by Ti rozdrazdit zaludok!!

m4k

hovori sa ze neliecena chripka trva 7 dni a liecena tyzden..

Proste budes musiet ten cas lezat v posteli a pomahat svojmu imunitnemu systemu, lebo len od neho to zavisi..

Lieky na to urcene iba zmiernuju priznaky, neliecia, rovnako ako aj caje, aj ked nemozno upriet vyznam mnohym latkam, ktore zvysuju obranyschopnost organizmu.. Inak s tym cesnakom by som to velmi neprehanala, je to sice skvele prirodne antibiotikum =) ale je pravdepodobne ze si v poslednom case vela nejedla a mohol by Ti rozdrazdit zaludok!!

Denz

zuzic- ty mas dobru imunitu teda:))))
som rad,ze ta to len lizlo:)))
A dnes sa mas ako???:))
a brala si nieco okrem cajiku??:)

alter ego

lacny a ucinny ATB z prirody -

prevarte 1 liter vody, očistite 26 struckov cesnaku, popučte ho a dajte k tomu šťavu z 3 citronov - zalejte VYCHLADNUTOU prevarenou vodou (1 liter) - dva dni nechajte odstat a potom kazdy den pred jedlom si ulejte za poharik tejto mediciny, kto zvlada pred jedlom, my ostatni po jedle - garantujem, ze vsetky virusy, huby, bakterie sa na vas ani len nepozru. sice budete smrdiet, ale budete zdravi.staci len par dni a ucinok sa perfektne prejavi - co je hlavne, cesnak zabija len to, co telu skodi. ostatne nechava v pohode zit dalej.

zuzic

denz??? si tu?:)
mno preslo to:) (klop klop). odhliadnuc od toho ze v noci mi vyskocila horucka ale rano sa to dalo do poriadku a ostal mi uz len kasel a chytene mandle ale tie mam skoro stale takze fajn...inac som dostala styri jednotky z chemie:) takze sa oplatilo:)

jajka001_

suhlas s xxxx
treba to vylezat, zdravie je najprednejsie
ja som to raz tak prechodila, stale som potom bola chora a nakoniec som to liecila tri tyzdne
a to s tym srdcom, to je tiez pravda