po minute mu ochabnem ako dalej? prosim..:(

Príspevok v téme: po minute mu ochabnem ako dalej? prosim..:(
deprimovana

S priatelom sme spolu uz rok a pol a od yaciatku mame tento problem. Ze po asi minute milovania mu ochabne a tym padom sex aj skoncil. Vcera mi povedal, ze za to mozu moje stavy resp. ta tekutina priesvitna co zo mna "ide". Ze on ked sa hra nema problem a ani pri fajke. A ze hlavne tento problme nikdy nemal, co mi velmi pomohlo ked mi to oznamil. LUDIA EXISTUJE NIECO TAKE? ZE BY HO TO UMRTVILO? Boze sama sa cudujem co to tu pisem za otazky ale uz sa dostavam do tazkej depresie. Mala som 10 muzov, sex bol vzdy skvely...nikto nemal problem a na sex som sa tesila. teraz mam zovrety zaludok pred kazdym pokusom a mam strach co sa zas stane. Poradite mi?

AdamKrt

Chlapec keca. Ta tekutina je posevny sekret a sluzi ako zvlhcovadlo. To je praveze dobre, ze vlhnes, tak je to spravne. Na vysetrenie by mal ist on. Ak sa mu normalne postavi a inak mu klesne, tak to bude jeho problem...

deprimovana

ja hoo nepresvedcim k doktorovi, lebo ako hovorim sme v zahranici a na slovensko chodi on raz do roka. A to urcite nepojde k doktorovi.
idem sa skor ja objednat sexuologovi kedze uz mam zo seba pocit menej cennosti a bruchu pred kazdym pokusom krce od nervov.

kitana

no pozri mne to dost dlho trvalo pokial ten oj ex k tomu lekarovi siel, teda pokial som ho rpesvedcila aby k nemu siel...ale videl, ze to uz zacina ublizovat mne tak to urobil a siel a vravim ti, bolo to prekvapenie aj pre neho, ze ma PRUH, mne to aspon nepodkoplo ego aj ked uz to bolo na najlepsej ceste a vlastne vsetko bolo v poriadku. Vies ak am nepojde, bude sa to medzi vami kazit, tebe to bude ublizovat, budes sa kvoli tomu citit neplnohodnotne a podobne...a pojde to dole vodou, musis ho presvedcit o tom, ze nema co stratit, moze iba ziskat.

deprimovana

viem ze by to pomohlo ist k doktorovi, ale vies si predstavit aki su vacsinou muzi. Plus sme v zahranici a tu dobri doktori nie su a ak hej tak strasne drahi...
Mne hovori tiez ze ho vzrusujem, ale uz o tom nie som az tak presvedcena..

kitana

Ahoj,

moj byvaly priatel mal ten isty problem, tvrdil,ze ho neskutocne pritahujem ale ked doslo na vec..tak mu spadol. Tiez sa najorv vyhovaral na tieto veci, nakoniec vsak po navsteve lekara zistil, ze ma pruh, ktory sa prejavil tymto spobom, ze sa mi to neukazalo v oblasti brucha ci kde to ma povodne byt. Isiel na operaciu a uz to bolo super. Neviem ci aj toto je ten pripad, ale navsteva lekara by urcite pomohla resp. objasnila veci.