manžel

Príspevok v téme: manžel
tina01

neviem čo mám spraviť, manžel mi nadáva do špín, pritom som čisttotná, on to vie, povedal to v inej súvislosti, jeho brat ma nemá rád neviem prečo, neprišla som s ním do konfliktu,on nenávidle všetky manželove partnerky a mne to manžel vytýka, lebo som vraj taká a taká... podotýkam, že jeho brat je bohatý a manžel je závislý od neho,ale prečo používa na mňa také výrazy ?

sun0808

myslim,ze je to zakotvene niekde hlboko vo vychove,celkovo v povahe jedneho aj druheho.neviem,ci s tym nieco urobis.aky je medzi nimi vekovy rozdiel?manzel,by mal stat na tvojej strane,to vies.snaz sa mu viac lichotit,podporovat.brat je zenaty?aky ma nazor tvoj manzel na svagrinu?

letnicka

má jeho brat partnerku? evidentne hucká tvojho manžela proti Tebe. žiarli? asi áno ke´d nemal rád ani tie pred Tebou. a kupuje si jeho náklonnosť darmi...aspoň z tvojho stručného opisu to mne tak vychádza

Lea 02

pauli 73 prečo by som bola ja závislá od jeho brata ? mne sa nepáči že on je, kupuje mu veci na oblečenie, značkové, mobil, mne nekúpil ešte nič ani si neprosím.

pauli 73

a ešte, ked je manžel závislý od brata, ty nie si?
a podstata problému môže byť úplne niekde inde a nie v bratovi...

evusaaa

Skus sa s nim porozpravat o tom ako sa k tebe sprava v pokoji niekde na neutralnom mieste,aby nebol v dosahu jeho brat.nedalo by sa nieco spravit s tym aby nebol zavisly od svojho brata?

monimoni

ako dlho ste spolu? a robi to odjakziva?
ma komplex, lebo je zavisly na bratovi a pcha sa mu do zadku a ked sa bratovi nieoc nepaci ( c si teraz ty) tak tvoj muz sa citi ohrozeny, lebo nechce byt za zle s bratom . cize :
1. chyba je to, ze ty nie si pr eneho prvorada a nezastane si ta = nadava ti

2. je zavisli od brata financne, to ho asi psychicky ubija...

3. no a ty... ako reagujes na to,ked ti nadava? on ti nadava,lebo vie, ze si to moze dovolit.... ludia su k nam taki, ako im to my dovolime,aby boli...ak jednoducho zvysis svoje sebavedomie a nedovolsi mu to...mal by to pochopit,resp, bud tvrda,nedovol mu to, povedz, ze to si nezasluzis, ze ty sa k nemu tak nechovas a ak ma brat s tebou problem, nech ti to povie on.... joj,debily zakomplexovani.... mam dost, nechapem, co vobec ma jeho brat riesit teba a to, ci ta nema rad a kebymal rozum a bol intelogentny,tak to bratovi nepovie, ze sa mu nepoznavas... zboznujem,ked sa ludia staraju do inych a nevidia seba, aki su chudaci...prepac za moju priamost, ale vytaca ma taketo detinske chovanie... tak sa vzopri a nenechaj so sebou zaobchadzat ako s handrou