Hormonalna porucha

Príspevok v téme: Hormonalna porucha
Eva 27

Dobrý deň prajem,

rozhodla som sa napisať sem, nakoľko som podobnu tému nikde nenašla. 5 rokov beriem antikoncepciu. pred pol rokom som sa rozhodla, ze koncim (nechut na sex, opuchnute nohy, bolest hlavy). Vysadila som tabletky, ale dostavila sa porucha vo forme bolestivej vyrážky. Vyrážok pribudlo, koža sa nechcela hojiť. Zo strachu som tabletky nasadila späť. Avšak som rozhodnutá skončiť. Bola som u homeopatky, tá mi predpísala liečbu. Homeopatiká z vajíčka, 15. Momentálne mám dva týždne na dobratie antikoncepcie. Zevraj bolo potrebné to prekryt a prvy a osmy tyzden mam ocakavat vyrazky ako reakciu na liecbu.

Máte skúsenosti s vysadením? ako ste ich prekonali? Nemusí sa to týkať homeopatie.

Ďakujem..

ninuša

baby bola som u gynekologyčky a mi povedala že mam nadbytok mužskeho hormonu, nemam pravidelny cyklus ..nasadila mi tabletky kt. budem brať.. tak dufam že sa to upravi.. len mam ešte jeden problem mam okolo nosa a ust exem.. myslíte že to bude koli tomu nadbytočnemu mužskemu hormonu a ked budem brať tie tabletky na uprabu cyklu tak sa mi da aj tvar dokopy ?.. ďakujem

ninuša

baby bola som u gynekologyčky a mi povedala že mam nadbytok mužskeho hormonu, nemam pravidelny cyklus ..nasadila mi tabletky kt. budem brať.. tak dufam že sa to upravi.. len mam ešte jeden problem mam okolo nosa a ust exem.. myslíte že to bude koli tomu nadbytočnemu mužskemu hormonu a ked budem brať tie tabletky na uprabu cyklu tak sa mi da aj tvar dokopy ?.. ďakujem

Deee

Ahoj Evka aj ja mam tento problem, nechcem vysadit, kvoli prisernemu zhorseniu stavu pleti spred roka kedy som vysadila na 2 mesiace a plet chrbatik dekolt hotova katastrofa, ani ja si neviem rady, drzim palce, aby sa ti to podarilo prekonat, rovnako ako ty pred zacatim brania hak som mala peknucku plet aj cyklus v poriadku

theoleander

to mas este dobre ak od antikoncepcie to mas ja nie nechut ja nemam ziadnu tuzbu sexualnu potrebu uz jedne rok a Devat mesiacov,som zhrozena zo seba, myslim mam od infecie poskodeny hypotalamus aj ked kramy mam presne na den.Aspon Ty vies co je precinou toho ze nemas chut na sex, mna by museli znasilnit aby som mala chut, nic necitim.

Eva 27

Si zlata, dakujem Ti a urcite skusim alchemilku:) mne sa vtedy ukazali prve priznaky po mesiaci a pol. ked som vysadila tak som nemala mastne vlasy ani nic podobne, len teda tie vyrazky.

najhorsie je, ze ja som mala predtym pravidelny cyklus ako hodinky.. vyborny krvny obraz aj gynekologicke vysetrenia. aj plet bez jedinej vyrazky. a aj tak sa mi to stalo..

alzbee

Ahoj. Ja som brala antiku temer tri roky-nemala som absolutne ziadne problemy, ale kedze teraz som bez priatela, tak druhy mesiac ju uz neberiem. Tak ti poviem, ze vo vseobecnosti plati (ak to nie su len babske reci), ze ked zena mala rozkolisanu hormonalnu hladinu pred zacatim uzivania HAK, tak ju bude mat rozkolisanu aj po vysadeni...po tom,co som si precitala na tomto fore, ze ako babam padali vlasy, nemali menzes polroka a neviem, co este, tak som aj mala obavy ju vysadit, ale musim si zaklopat, ze ziadne zmeny na sebe nebadam, odkedy ju neberiem. Menzes mi meskal len tri dni a teraz ho ocakavam v sobotu a kedze ma pobolieva brucho, tak dufam, ze pride:) Ale mozno mi pomaha pitie sypaneho alchemilkoveho caju. Vzdy dva tyzdne pred ocakavanym menzesom pijem dve salky denne. Alchemilka zltozelena sa nazyva aj zenska rastlinka, tak snad by aj tebe pomohla. Drzim palce:) A tu je tema, kde sa tiez par bab vyjadrilo, ked vysadili HAK:
www.zdravie.sk