Lymfatické uzlihy/Hodkinston

NorthernStar

Dear Readers,

It is amazing how some people want to share or give good advice to others. When we are desperate we are looking for any thread which we can hold on. But some individuals are writing nonesense. So, please, respond only if you are positive that your advice will help and not harm.

thank you !

anonym_11083

ahojte,opat ja, Ala, ktora sasem niekedy vraciam a hladam sa este stale. Som rok po chemo a radio, citim sa celkom dobre, doverujem svojmu telu, ze je dost silne, aby sa choroba nezopakovala. Nasledkom liečby ma bolia ramena, nohy a paty,tie paty su asi najhorsie,nevie mi niekto poradit? Ak potrebujete moju pomoc, som tu...ahojte

mariana

MALA SOM ZAPAL LYMFATYCKICH UZLIN PRED MESIACOM KRV BOLA ZLA A HLAVNE MA STALE BOLIA USI A PRAVY BOK NO A NESKOR VSETKO OD BRUCHA DOLE VIE NIEKDO PORADIT AKO ZMIERIT BOLEST HLAVNE USI?

damian

Aj napriek týmto poznatkom, ku ktorým má medicínsky priemysel voľný prístup, sa stále propaguje odporúčanie nebezpečnej biopsie na odhalenie rakovinového rastu, hoci samotné biopsie, pri ktorých sa nádor nareže, prispievajú k rozširovaniu rakovinových buniek po celom tele.

damian

Doktori John Diamond a Lee Cowden poskytli toto kruté zhrnutie ich skúseností pre 'Cancer Inc': „Pre zariadenia na liečbu rakoviny je pacient s rakovinou ziskovým centrom. Skutočné klinické a vedecké dôkazy nepodporujú tvrdenia rakovinového priemyslu. Konvenčné liečby rakoviny sú na mieste asi tak, ako mnohé legislatíva krajiny, pretože sa vyplatia, a nie preto, žeby liečili. Desaťročia obvyklej politiky liečby rakoviny vám bránili v tomto poznaní a budú vám brániť aj naďalej, pokým sa nezobudíte do krutej reality.

damian

V júli 2000 časopis Journal of the American Medical Association (JAMA) zredukoval toto číslo na na triezvych 225.000. Tento údaj sa rovná päť násobku počtu amerického vojenského personálu, ktorý bol zabitý počas celej vojny vo Vietname (vyhýbajúcich sa strelám a bombám) – avšak tento počet pacientov zomiera KAŽDÝ ROK v rukách svojich lekárov.

damian

V januári 1993 zverejnila organizácia Ralpha Nadera – American consumer watchdog (Americká spoločnosť pre ochranu spotrebiteľa) výsledky trojročnej štúdie amerických nemocníc. Záverečné riadky tejto správy poukázali na fakt, že v samotných nemocniciach bolo každoročne zabitých 300.000 Američanov z dôvodu lekárskej nedbalosti. Nader podnikol neslýchané kroky a použil slovo 'zabitých'. Odvolával sa na chybné recepty, nepodarené a nedostatočné liečebné procedúry, atď. Každoročne bolo 300.000 Američanov jednoducho... zabitých.

damian

Paul Winter poukazuje na ďalší uhol tejto drsnej reality o onkologickej medicíne: „Nie je pravdepodobné, aby ktorýkoľvek doktor vedome potlačal pravú liečbu rakoviny za účelom udržania svojej vlastnej praxe alebo kariéry. Avšak každý lekár má vybudovany názor na najlepšiu liečbu len na základe toho, čo sa naučil. Farmaceutické spoločnosti majú obrovský vplyv na to, čo sa lekári učia. Lekári sú príliš zaneprázdnení na to, aby si podrobne preštudovali štatistiky liečby rakoviny a len slepo veria, že to, čo sa naučia v škole, alebo to, čo im je predstavené na stránkach časopisov, je tá najlepšia liečba. Nemôžu si dovoliť podozrievať, že táto liečba je tá najlepšia len pre farmaceutické spoločnosti, ktoré ovplyvňujú všetky mdicínske inštitúcie