Lymfatické uzlihy/Hodkinston

damian

Hardin Jones: „Moje štúdie nezvratne dokázali, že neliečení pacienti s rakovinou žijú štyrikrát dlhšie ako liečení jednotlivci. Ak má niekto rakovinu a vyberie si nerobiť pre to vôbec nič, bude žiť dlhšie a bude sa cítiť lepšie. Každý pacient, ktorý povzbudí svoje zdravie tým, že si upevní svoju prirodzenú obranyschopnosť, má veľkú šancu, že organizmus si nájde svoju vlastnú obranu voči tejto rakovine.“

damian

Na temu americki vedci:

Inštitúcie na výskum rakoviny sú v súčasnosti obrovským obchodom, ktorý po celom svete zamestnáva veľké množstvo ľudí a zarába miliardy. Je skutočnosťou, že dnes na rakovine viac ľudí zarába, než na ňu umiera. História ukázala, že niektoré korporácie sú pripravené urobiť a povedať takmer čokoľvek, aby uchránili svoje lukratívne príjmy, tak ako to vidíme v tabakovom priemysle.

anonym_11083

janulienke dakujem za podporu. RNG.Vzdy si npozorne čitam o čom pises.pocas celej liečbe som bola na NONI a OCEANE, neviem, či to poznas, ale predpokladam, ze ano. po liečšbe som este 2 mesiace brala tieto produkty, doverovala som, a doverujem im. V tomto roku, niekedy v aprili som začala s andskou medicinou, mala som pocit, ze musim niečo zmenit,brala som bylinky viacere, nedavno som s touto prirodnou liečbou skončila. Pokaja mi vsak neda pata a ostrohy, riešime to ultrazvukom,nemam to sposobene zvýsenou močov. v tele, takze uvidim ako to bude pokračovat... zatial pa, ahojte

RNG

Janulienka 22, tie moje "prirodne sracky" zachranili mnohym zivot. Takym, co mali vybornu americku lekarsku opateru a doplatili na nu.
Inac to nie su moje "sracky" ale vysledok vyskumu roznych lekarov s tymto sa zaoberajucich, vcitane nositelov Nobelovych cien. Ale mas pravdu, uz ti nemusim odpisovat, lebo pomaham len ludom, co si to vazia.

janulienka22

RNG ked robia biopisu je lepsie vybrat vzdy celu uzlinu, lebo ked sa berie len kusok, v tom rakovina akurat byt nemusi...uzlin je v tele dost, telo je nimi bohato popretkavane a jedna urcite chybat nebude. Pozri, som v opatere spickovych americkych lekarov, lebo mame vybornu poistku. Na SR mi do toho len pichli prstom a nic s tym neurobili. Odber krvi nepreukazal ziadnu infekciu v tele, nevedeli urcit, preco je ta uzlina zvacsena, skoda, ze som nespoznala teba, urcite by si vedel diagnostikovat, preco sa zvacsila. Tak ma liec:) Ale pravdu povediac tie tvoje prirodne sracky mi uz lezu na nervy, tak najlepsie bude, ked mi neodpises. Ty si asi hypochonder, ze pri najmensich tazkostiach hadzes do seba hrste tych hluposti...Ja mam aleternativnu medicinu tam, kde kura vajce a ako studentke mediciny mi tu nemusis vypisovat laicke blbinky.

RNG

uzliny maju svoju funkciu. Su to filtre a zvody lymfy. Ked ti ju vyberu, v tele bude chybat. Preto ja vzdy zdoraznujem, nie vyrezat, ale vyliecit.
Totiz dovod, preco bola ta uzlina spuchnuta sa neodstranil odstranenim uzliny.Len moznost jej premenenia na rakovinnu sa odstranil
Podla tej teorie by ti mali amputovat aj ruky, nohy, nielen mandle atd, ved tam sa tiez moze vytvorit rakovina a po amputacii to uz nie je mozne.Dalsia je hysterektomia, mastektomia....

janlienka22

Oprava: 4 roky. A rakovinu sme necakali, len to lekar chcel vylucit uplne. Rastu mu vsetky 4 zuby mudrosti, tak to moze byt z toho. Dnes idem na kontrolu po operacii, tak uvidim, co mi povie.

RNG

Inac kazda dlhotrvajuca infekcia v tele(zapaly, nehojace sa rany, opuchnute uzliny ako dosledok infekcii) moze po case viest k vzniku rakoviny.
Takze tie nakazy-infekcie, ktore su pricinou zdurenie uzlin treba adresovat silnymi antimikrobialnymi prostriedkami a nie vyckavat a uspokojovat sa s nalezom, ze to zatial nie je rakovina, lebo po case to moze byt....
Ja by som si to uuuuuuuf rezervoval na moment, ked tie zdurene uzliny zmiznu.

RNG

Po liecbe klasickym sposobom(ozarovanie, chemoterapia) k regeneracii tela prispieva ju adaptogeny znacne. Telo sa s ich pomocou regeneruje rychlejsie.
Medzi adaptogeny patria aj mnohe popularne ako zensene(ginseng), Dong Quai a najma astragalus