Pomôžte mi prosím !

Príspevok v téme: Pomôžte mi prosím !
Pomoc6687

Mám takýto problém: Vždy keď som v strese, tak zvraciam, alebo ma napína. Napríklad teraz chcem ísť za jednou babou, ale bojím sa, že by som pred ňou zvracal. Neviem z čoho to je už som skúšal stress-b, ale nič nepomohlo. Má ešte niekto taký problém ? Ako ho riešiť ? Už som objednaný ku psychologičke. Prosím pomôžte, veľmi mi to komplikuje život a chcel by som konečne už začať žiť. / mám 17 rokov/

AdamKrt

Hmm, keby to bolo takto, tak to by som siel kludne k sukromnemu. Totiz bol som na normalnej chirurgii a ten chirurg si bez pytania, ci chcel objedat, vypytal len za objednanie /vsak ako ma vysetri bez objednania ?/ zakazdym 200 korun/adekvatne EUR...

AdamKrt

Asi by to chcelo vlastne tema v temach nesuvisiacich so zdravim. Takze, kto chce, nech zalozi a hodi sem link pre toho, kto chce pokracovat :)

AdamKrt

Isteze sa da urobit posypka. Avsak asi jedine Panasonic ma automaticku posypku /ale je fest predrazeny a mala forma/. U ostatnych pekarniciek je to zvukovy signal, ktory signalizuje, ze mas otvorit kryt a posypat cesto. V niektorych fazach mimo toho nemusi byt dobre otvarat poklop, lebo klesne teplota a mohlo by klesnut cesto. Ale da sa to rychlo urobit aj tak v inej faze.
Len pozor, ak tam das vela tazkych semienok, ak to prezenies, tak tie vahou mozu zase stiahnut to nakysnute, ze to klesne.

Takze s mierou...

Magy

omg podte si to vydiskutovat na Pokec, zasierame im tu diskusiu hovadinami.
Na tu ETA Harmony som cital aj vela negativov. Tak neviem....

papaja

adam

ako dlho sa pecie taky 1.5kg chleba?
da sa urobit aj s nejakou posypkou navrchu alebo tak?
ako vobec mi nie je jasne ako funguje len u nas je strasne vysoka spotreba chleba takze to by sa urcite zislo a ty si o tom dost pozitivne hovoril v niektorych prispevkoch tak ma to zaujalo

AdamKrt

Magy Dnes 22:06:

vsak da sa aj tak. Ale - mas viac riadov, viac smeti, vacsi ucet za energiu, viac starosti. Alebo pohodlne v pekarnicke, ktora sa da este naprogramovat na danu hodinu, takze clovek pri tom nemusi cakat.